Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség vagy valami baj?

Terhesség vagy valami baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Két napja kellett volna megjönnie a menstruációmnak, de nem jött meg. Egy nap után még nem aggódtam, sem másfél, de már a harmadikba lépünk bele. De ami a legjobban aggaszt, hogy görcsölök egész álló nap, néha csak egyik oldalt, néha az egész alhasam. Ezen kívül alig bírok enni, fáradt vagyok. Két héttel ezelőtt volt hányinger és egyszer hányás, azóta ezek a tünetek elmúltak, egyedül az étvágytalanság maradt meg. Csináltam tesztet, kettőt, egyiket első nap délután, másikat most a harmadik nap reggelén, de erősen negatív mindkettő. Esetleg valaki másnak is van ilyen tapasztalata? Lehetek terhes vagy inkább ez rosszat jelent és rohanjak dokihoz?

Köszi előre is!



2020. aug. 18. 09:26
 1/4 anonim válasza:
Melyik oldalon fáj? Megvan még a vakbeled?
2020. aug. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jobb oldalon kezdett el, de az biztosan alhasból jött, ott szokott fájni akkor is, amikor peteérésem van. De úgy érzem, hogy néha már az egész méhem tájéka tüzel.

A vakbelem meg van még, de nem hiszem, hogy az lenne. Mensis görcs jellegű a dolog.

2020. aug. 18. 09:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes ezek szerint, csak késik a menstruációd, egy hét múlva, ha nem jön meg, akkor csinálj még 1 tesztet. (de a tüneteid szerint bármelyik percben megjöhet)
2020. aug. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm szépen!

Csak soha nem volt még ilyen, hogy menstruáció előtt napokat görcsöltem volna, ezért ijesztő.

2020. aug. 18. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!