Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért lett hosszabb a ciklusom?

Miért lett hosszabb a ciklusom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


3 éve szültem a ciklusom 1 év után helyreállt. Ovu teszt segítségével követtem az peteérésem.Ciklusom eddig 28-33 napos volt átlagosan 31. Ez teljesen jó nekem, baba előtt is így volt. Pajzsmirigy beteg vagyok amire szedek gyógyszert.


Viszont most megnyúlt a ciklusom, és nem minden hónapban van peteérésem. áprilisban 39 majd 40, 36 napos ciklusaim voltak, ebből kétszer nem volt ovum. Most megint hosszú ciklusom lesz, viszont ovum most lesz, tünetek is megvannak és pozi lett az LH teszt. 24. ciklusnapon vagyok, 38-40 napos lesz így ez a ciklusom is.


Hamarosan szeretnénk még egy gyermeket. Szeptemberben megyek újra vérvételre.


Esetleg akinek volt hasonló, hogy megnyúlt a ciklusa, de peteérése attól még volt, kiderült mitől lett ennyivel hosszabb a ciklus? Mi okozhatja? Cisztáim nem voltak, bár tudom azóta lehetnek, de nem gondolnám. Az ovunak persze örülök, mert akkor talán nincs olyan nagy baj, csak nagyon fura, hogy ennyire hosszú ciklusaim vannak.


Köszönöm, ha leírjátok a tapasztalataitokat.



2020. aug. 19. 10:16
 1/1 anonim ***** válasza:
A stressz is okozhat változást a ciklusban.
2020. aug. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!