Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja, hogy hosszabb a...

Paradicsom31 kérdése:

Mi okozhatja, hogy hosszabb a ciklusom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Február óta áll fenn ez a "problémám". A ciklusaim általában 30-31 naposak szoktak lenni, évek óta, ritkán fordult elő olyan, hogy 3-4 napot késett, esetleg hamarabb megjött.

Februárban volt az első együttlét a párommal, az azt követő menstruációm 42. napra jött meg. Akkor arra fogtam, hogy stresszeltem, beteg is voltam kicsit,ennek ellenére csináltam tesztet, ami negatív volt. 12 nap késés után megjött.


A mostani ciklusom is már meghaladta a 40. napot. Mostanában nem ért stressz, tehát ez nem okozhatja a késést. Beteg sem vagyok. Terhes nem vagyok, a párommal óvszerrel védekezünk. Ennyit csak a tinédzser éveimben késett.


Tavaly decemberben történt egy kis baleset, ami folytán 72 órás tablettára kényszerültem, az akkori ciklusom 30 napos volt, idő előtt 2 nappal jött meg.


Szerintetek mi okozhatja, hogy hosszabb lett a ciklusom? Nem hiszek ezekben, de többen mondogatják, hogy a szüzesség elvesztése "felborítja a rendszert".

Elmegyek nőgyógyászhoz, de azért kikérném a kedves olvasók véleményét is.


Köszönöm!


21/N



2015. máj. 6. 11:36
 1/1 anonim ***** válasza:
A szüzesség elvesztése nekem csak az első hónapot bolondította meg, utána normálisan jött meg. Nálam 30 napos kb a ciklusom, de van, hogy +/- egy hét változás van a kettő között. Ezzel nincs baj, nem mindenkinek napra pontos. De egy orvos véleménye lehet, hogy többet mondana. 18L
2015. máj. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!