Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon sokat szellentek...

Nagyon sokat szellentek naponta 30× vagy 40× mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Ígí kellek így fekszek.
2010. aug. 5. 08:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon zavar akkor menj el orvoshoz hány éves vagy? Pl az öregapám menet közbe is tudott.. és teljesen egészséges volt..
2010. aug. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
34 éves
2010. aug. 5. 08:50
 3/10 anonim ***** válasza:
1 válaszoló vagyok [link] Olvasd el nagyon hasznos tanácsok vannak.
2010. aug. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ebben az a jo,hogy nem kapsz belcsavarodast,mert a levego nem szorul benn. szerintem tul sok olyan etelt eszel,lehet ez egeszseges is (bab,kaposzta stb) ami sok (bel)gaz termel, vagy akar ugy eszel (habzsolsz) hogy sok levego is kerl az emesztorendszeredbe? ragj meg mindent alaposan es egyel lassan. nezz utana neten. ha ataplalkozasodat megvaltoztatod es nem mulik el,kerd szakerto tanacsat illetve akkor orvoshoz is kell menned.

ez mostanaban van igy,vay mindig igy volt de most kezd zavarni?

2010. aug. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kerüld a puffasztó ételeket/italokat.
2010. aug. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Regebben disznozsirral foztek anyamek.Fingottam,mint egy AK-47-es.Most olajjal foznek es normalizalodott a helyzet.Te mivel fozol?
2010. aug. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Én nekem ezt a problémát a tejes dolgok okozták/okozzák

Nem tudom mennyi tejes dolgot eszel-iszol de probald meg 1 hétig kerülni öket hatha sikerül és akkor mar csak az arányát kell megnézned mennyit szabad...

ezt egy szaklapban olvastam és nekem teljesen bevált.. sok sikert a puki meg nem szégyen inkább mint a mentő.. jo lehet néha ciki :D

2010. aug. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne egyél több babot :D
2010. aug. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gasztro-enter. kivizsg. jav. Lehet, hogy epe problémák okozzák, esetleg irritábililis vastagbél.
2010. aug. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez mindenképpen orvost igényel, mert nem normális. Kizárt, hogy mindig olyan kajákat ennél, ami puffaszt, az meg nem normális, hogy minden puffaszt.
2010. aug. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!