Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hízás? Naponta többször, vagy...

Hízás? Naponta többször, vagy inkább kevesebbszer egyek?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam erről.de mindig mást.Valahol azt írták,hogy napi 2* kell enni.Valahol,hogy minél többször..182 cm 55 kiló vagyok.elég kevés tudom.de sajnos genetika..de mégis(ha csak pár kilót is)szeretnék hízni.előre is köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 30. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
járjál a mekibe,az ottani kajától hamar meghízol
2011. szept. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyszerre sokat.Szénhidrátokat.Írigyellek,de nagyon.
2011. szept. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a sumo bírkózok egyszerre esznek meg egy mamutnyi kalóriát edzés után, előtte egész nap semmit, tehát az a nyerő.


de te nem fogsz hízni, a genetikai alkatoddal nem tudsz mit csinálni. orvosi módszerek is csak fordított helyzetben vannak.

2011. szept. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 különvélemény válasza:

Hány éves is vagy? Fontos adat! Ha még tini akkor pár év múlva irigykedve fogsz ezekre az évekre visszatekinteni. A hízást több dolog befolyásolja. Ha genetikailag vagy ilyen vékony akkor ehetsz bár mit nem nagyon fogsz hízni. Amúgy jó tanácsként:

- heti 3 alkalom teljes az egészt testet megterhelő edzés (okosan és mértékletesen)

- napi minimum öt étkezés. A főétkezések lehetnek erősebbek is de fontos hogy a két főétkezés között is egyél (pl:friss vagy aszalt gyümölcsöt összekeversz egy kis túróval és tejföllel stb)


Szép lassan de biztosan fogsz fejlődni, izmosodni és nem olyan zsírt fogsz növeszteni amitől nem tudsz később megszabadulni. Ja és a szumós dolgot felejtsd el! Ha naponta kétszer esszel és túl sokat akkor vékony leszel jó nagy hassal!!! Ugye Te nem erre gondoltál? Sok sikert és kitartást :-)

2011. okt. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem kell sokat enned, csak többször naponta és jó zsírosat+ne mozogj hanem csak kockulj napi 10órát kb
2011. okt. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a válaszát.

17 éves vagyok.lány


rendszeresen edzem..de hát sajna semmi nem látszik.tudom h később majd talán még örülni is fogok ennek..de most nem éppen.

de köszönöm mindenkinek a válaszát még 1*.:)

2011. okt. 3. 08:23
 7/8 Bobi69 válasza:

Sokszor egyél, azért sokat:)

egért cm plusz , szerintem teljesen normális az az 55kg

2014. máj. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bobi69 válasza:
ja hogy Te hizni akarsz, ezt nem vettem észre, de törölni se tudom, bocsi
2014. máj. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!