Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vérzek ismét a menstruác...

Miért vérzek ismét a menstruáció eltelte után egy héttel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a problémám,hogy nemrég múlt el a menstruációm(ami sokkal hamarabb jött mint a megszokott,és végig sötét barna színű volt már az elejétől fogva,illetve a megszokottol eltérően kevés mennyiségű) ,de rá egy hétre a várt időben ismét megjött,mostmár a normális formájában. Aggódok nagyon ,hogy mi miatt lehet.. Mindig odafigyeltünk a védekezésre,ellenőriztük,hogy az óvszer ép-e,így elkerülve a kellemetlen helyzeteket. Hozzátenném,hogy igen húzós heteken mentem át, vizsga,egy nagyon fontos eseményre való készülődés,emellett a munkában is ért rendesen a stressz, plusz lelkileg is folyamatos vívódásban voltam önmagammal. Lehetséges hogy a fokozott stressz válthatott ki ilyet? Illetve kissebb gyulladás is lehet a szervezetemben,mert felfázás tüneteit produkáltam az elmúlt napokban.. Sajnos beletelik egy pár napba,mire eljutok nőgyógyászhoz(a legközelebbi a közeli városban van,és nagyon be van táblázva) de szeretnék választ kapni arra,hogy más már járt e így,és mi volt a kiváltó ok?

20/L



2020. aug. 21. 13:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Most menstruálsz, a korábbi barnázásnak lehet a stressz az oka, vagy hormon ingadozás, esetleg túl durva szex, és akár gyulladás is. Egyszeri alkalom nem jelent semmit, akkor érdemes vele foglalkozni, ha többször előfordul.
2020. aug. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!