Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 6 napja késik a menstruációm...

6 napja késik a menstruációm lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Kb 3 hete voltam együtt a párommal mindig csak óvszerrel védekezünk. A legutóbbi menzim 15 napra jött meg. Eddig mindig pontos volt ès most meg késik. Nem szeretnék még terhes lenni szóval nagyon remélem hogy nem az van a háttérben! Kezdjek aggódni? Holnap veszek tesztet mert nagyon nyugtalan vagyok! Kb talán tavaly volt utoljára hogy majdnem egy hetet késett a menzeszem. Remélem hogy meg fog jönni mihamarabb!! Segítsetek nektek mi a véleményetek? Napok óta viszont megvannak a menzi előtti jelek... főleg a hasfájás ami előtte szokott lenni?!?! 2 napja mindig azt érzem bármelyik pillanatban megjött volna...
2020. aug. 22. 02:59
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Ahj, a 38574772829847.ilyen kérdés.

Tudja a mézpenész, hogy terhes lehetsz-e. Vagy igen, vagy nem. Csinálj tesztet menj orvoshoz.

2020. aug. 22. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha megfelelően védekeztetek, akkor nem vagy terhes, minden esetre csinálj egy tesztet, hogy megnyugodj.
2020. aug. 22. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megjött másnapra. Gondoltam hogy ez lesz szétaggódtam a fejem. De nagyon örültem neki hogy nem vagyok terhes!
2020. szept. 5. 11:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha védekezel miért lennél terhes? Minek annyira túl aggódni óvszer mellett?

Ha ennyire paráztok ne dugjatok és nem kell aggódni, megfelelő védekezés mellett értelmetlennek látom, hogy mindenki itt pánikol terhes-e vagy sem.. ._.

2020. szept. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!