Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha, az extra lomg...

Mit tegyek ha, az extra lomg betet nem eleg?

Figyelt kérdés
Keves a verzesem de hosszu honapok ota az összes ver előre folyik es hiaba hasznalok extra long betetet ami mar erzesre is borzalmas, elol egyszerűen tulfolyik, igy véres lesz a bugyim, a farmerem eleje es roppant kellemetlen. Tampont allergia miatt nem tudok hasznalni. Regen sosem kellett extra, hosszú betét, rendesen elfolyt teljes hosszaban. A hulye sztk nogyogyasz szerint ezzel nincs mit tenni, kosz, minden honapban marad a takargatas es a bosszankodas?
2020. aug. 22. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Intim kehely esetleg? Azzal nem lenne ilyen problémád. Mikor én is betétet használtam nekem is túl folyt mindig.
2020. aug. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Ragaszd egy kicsit előrébb a betétet a bugyiba. Vagy használj tampont, esetleg intim kelyhet.

Amúgy meg erről nem a "hülye sztk-s nőgyógyász" tehet.

2020. aug. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

*Bocsánat most olvasom, hogy allergia miatt nem használsz tampont.

Hogy lehet allergiás a tamponra valaki? (Valóban nem tudom, nem kötekedésből kérdezem.)

2020. aug. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Hajts össze pár kocka wc papírt, és tedd a szeméremajkaid közé, az megfogja, és szétvezeti.
2020. aug. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Válassz ilyen tampont:

[link]

2020. aug. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia, sajnos letezik tampon allergia. Láz fejfajas jelentkezik, ezért nem tudom hasznalni. Most azzal próbálkoztam hogy a betetet forditva tettem be mert a hátsó része hosszabn és igy bevalt. Előrébb nem tudom ragasztani ugye a szárny meghatározott helye miatt🙃
2020. aug. 24. 10:15
 7/8 A kérdező kommentje:
A hülye sztk dokit arra ertettem hogy tényleg semmiben nem segit, párszor vereztem egyuttlet után, megkerdeztem mi lehet az oka erre legyintett egyet és kozolte hogy mostanában minden nő erről panaszkodik és túl volt targyalva...
2020. aug. 24. 10:17
 8/8 anonim válasza:
Menj el magánúton nőgyógyászhoz, felejtsd el az sztk dokit. Ha budapesti vagy, akkor tudok ajánlani nagyon rendes dokit.
2020. aug. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!