Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bartholin ciszta lehet?...

Bartholin ciszta lehet? (Többi lent)

Figyelt kérdés

30 hetes kismama vagyok és fáj a combhajlatom, leginkább csak mozgásra, és főleg bal oldalt ahol régebben volt egy bartholin tályogom. Például, ha kelek fel az ágyból, akkor megfájdul és a hüvelyemnél is érzek húzódó, szúró fájdalmat. Járok kismama jógára, ahol az oktató azt mondta, hogy terhesen normális, hogy a kötőszövetek fájnak és a fájdalom sugározhat a hüvelybe. Viszont nekem gyanús, hogy pont a ciszta oldalán fáj. Egy kicsit meg van puffadva bal oldalt, de érintésre egyáltalán nem fáj és teljesen puha. Amikor tályogom volt, akkor rendesen ki lehetett tapintani egy csomót, ami fájt és lázam is volt tőle. Doktornőmnek beszéltem róla, és ő se érez semmit. Persze attól kaptam antibiotikumot, fertőtlenítőt, kúpot.

Járt esetleg valaki hasonló helyzetben? Ha nem bartholin akkor mi lehet az a puffadás?



2020. aug. 23. 15:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!