Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A homoktól kialakulhat fertőzé...

A homoktól kialakulhat fertőzés ott alul?

Figyelt kérdés
Strandröplabdázom, szóval tetőtől talpig homokos szoktam lenni edzés/verseny végére. Mostanában vettem észre, hogy ezek után viszket a hüvelynyílásom. Otthon szoktam lezuhanyozni, de az elejétől fogva figyeltem hogy minél tisztább legyek. Utána még kicsit (általában egy pár órát) viszket, aztán abbamarad. Viszont most 2. napja ilyen, és most sokkal jobban viszket, mint eddig. És ez jutott eszembe, hogy lehet így valami fertőzést összeszedni? Illetve ha igen, van mód rá hogy csökkentsem az esélyét?

2020. aug. 24. 00:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A homoktól már a kidörzsölődés miatt is viszkethet, de nem lehetetlen fertőzést sem összeszedni, ha a hüvelyed PH-ja felborul, érdemes lenne rendszeresen hüvelyi probiotikumot használni megelőzésre. Nagyon szoros bugyit, illetve rövidnadrágos alsó részt érdemes felvenni.
2020. aug. 24. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!