Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aggódnom kéne, ha szőrszálak...

Aggódnom kéne, ha szőrszálak nőttek az egyik mellbimbómra?

Figyelt kérdés

A bal mellbimbómon (nem a bimbóudvaron vagy akörül, hanem középen a mellbimbóból nőnek ki) megjelent 3 kis szőrszál, még csak kb. 1 mm-esek, ma vettem észre először őket.

Alapból is kicsit erősebb mindenhol a szőröm, pl. a káromat is epilálni szoktam mert zavar, vagy van pár szál a köldököm alatt is amit mindig kiszedek csipesszel. És a mellemen bimbóudvar környékén is mindig is voltak szőrszálak, nem olyan erősen, de azért látszatnak, de azokhoz sosem nyúltam.

Most ez újdonság hogy az egyik mellbimbómon megjelent 3 kis szál, nem tudom ez baj-e, orvoshoz kellene-e fordulnom, szerintetek?



2020. aug. 24. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Vágd le, vagy menjél el kozmetikushoz!
2020. aug. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1 mm-es szőrszálat még elég nehéz lenne levágni. :D


Egyenlőre még nem is az aggaszt, hogy hogyan távolítsam el őket, hanem hogy egészségügyileg ez probléma-e vagy sem.

2020. aug. 24. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!