Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mycoplasma tapasztalat?

Mycoplasma tapasztalat?

Figyelt kérdés
Mycoplasmát találtak nálam, mindketten értetlenül állunk előtte, mert évek óta gyereket szeretnénk, és nem jön, emiatt volt a vizsgálat is. Hogy kaphattam el, ha nem voltam/voltunk mással már évek óta? Valakinek saját tapasztalat esetleg?

2020. aug. 24. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nemi úton terjedő betegség, tehát valamikor valamelyikotok elkapta sajnos és lefertozte a másikat :/ nem volt semmilyen tüneted? Mert nekem pl folyton tüneteket okozott
2020. aug. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És az létezik, hogy 4-5 éve hordozzuk? STD szűrés sose volt egyikünknek sem, így korábban nem is derülhetett volna ki. Nem igazán volt panaszunk, vagy csak együtt éltünk vele, nem tulajdonítottunk neki jelentőséget, nem tudom. Pont dokihoz akart volna menni a párom, mert gondok vannak nála, merevedési meg ilyenek, szerintem képtelen lenne megcsalni akkor is, ha szeretné :D folyton rá van feszülve, hogy egyáltalán összekalapálja valahogy magát..
2020. aug. 24. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!