Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kempingben székelési gondok?

Kempingben székelési gondok?

Figyelt kérdés
Kempingezek egy baráti társasággal és sajnos néhány napja nem tudtam rendesen székletet üríteni. Sajnos itt a kempingben a mobil vécé elég rémisztő állapotú és az ajtót sem lehet mindegyiknél zárni. Napközben pedig kirándulunk: persze akad egy-egy pisiszünet, ahol lenne rá alkalmas hely, de mindig sietni kell, vagy épp akkor erölködésre sem indul meg a cucc. Már nagyon nyomaszt és a kirándulásokat sem élvezem. Szükségem lenne egy kis elvonultságra, hogy vécére mehessek. Még 2 nap :)

2020. aug. 24. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miben tudnánk mi segíteni? Próbálj meg 1 órával korábban felkelni, inni egy kávét, hátha beindul.
2020. aug. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Legkozelebb az ilyen estekre vigyel magaddal egy kis utifumaghej/lenmag/chiamag kevereket, vegyetek activiat, ezeket bele, mig megdagad, majd konnyebb lesz kakilni a sok rost miatt.


Nekem tegnap az ehgyomorra kv, majd ra ez a joghurtos magvas cucc annyira meginditotta a pucolast, hogy azt hittem osszefosom magam😂


Az aszalt gyumik is jok, tapasztald ki. De tudom mit erzel, gyerekkoromban sose ment a rendesen kakilas a termeszetben, annyira szokatlan/idegen a dolog.


Sajnalom, tudom mennyiszer “sz@r”. Esetleg a kavet probald meg tenyleg, adj idot magadnak lazulj el.

2020. aug. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, reggel a kávé egész jól hatott. Mobil vécét körbe raktam papírral és befészkeltem magam egy kis időre. Így is nehezebb cucc volt mint máskor, de sikerült letudnom. Zuhanyozni szerettem volna utána, tisztaság érzetem lehetne jobb is, csak oda már nem jutottam be. Legalább sikerült megkönnyebbülnöm. :)
2020. aug. 25. 08:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Na orulok Neked😀 legkozelebb keszulj be ilyenekkel, amiket irtam. #2
2020. aug. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!