Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Sátorozás, sátras utánfutó...

Sátorozás, sátras utánfutó kempingben, mennyire kényelmes?

Figyelt kérdés

Még diákkoromban sátraztunk a barátnőmmel a Balatonnál. Akkor volt egy kellemetlen élményem, egy zajos társaság miatt késő éjjelig nem tudtam elaludni, másnap, mint a mosott... ébredtem. Akkor mondtam, sátorral kempingbe soha!

Mennyire jellemző ez, hogy zajos társaság miatt nem lehet aludni?

Most olyan helyzetben vagyok, hogy néhány napra el tudnék menni a családommal nyaralni, de megfizethető szállás nemigen van már így főszezonban. Arra gondoltam, vennénk egy kempingsátrat, vagy akár egy sátras utánfutót, és kipróbálnánk a kempingezést. Nyilván egy sátornak a hangszigetelése zéró, mennyire lehet egy ilyen placcon éjjel aludni mondjuk egy 70m2-es parcellán balatoni kempingben?

A másik kérdésem, hogy két kisebb gyerekkel érdemesebb-e sátor helyett sátras utánfutóra beruházni, komfort szempontjából?



2020. júl. 16. 09:51
 1/4 D. Brasco ***** válasza:
54%
Venni egy satrat meg az abban alvashoz szukseges felszerelest...de főleg egy sátras utánfutot.......plusz még a kempingebn is fizetni.......nos annak az árából még igy főszezonba is akárhova el lehet menni ugy hogy kényelmesen legyel stb.Ez a satrazas dolog nem valo mindenkinek,közel sem olyan romatikus mint sokan gondoljak,es ami a legfőbb,hogy ma már egyaltalan nem egy olcsó mulatsag.
2020. júl. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
gyerekkoromban minden nyaron satrazas volt a csaladi kirandulas, 2 het minimum. egy kezemen meg tudnam szamolni, hanyszor nem tudtam aludni zajos tarsasag miatt
2020. júl. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Mi gyakran szoktunk sátorozni, nem vészesek az árak.

Elég jó kempingek vannak pl. Aggteleken, Dömösön, Szilvásváradon, Hollóstetőn, Kőszegen és Visegrádon. És persze a Balaton parton rengeteg helyen.

A kempingezés külföldön is nagyon olcsó.

Ausztriában ajánlom a Hallstatt-i kempinget, Horvátországban a Crikvenica-it.


A sátrat egyszer megveszed és 8-10 évig tudod használni.

Manapság jobb minőségű kempingezéshez való felszerelést lehet venni, mint 30-40 éve. Aki régen kempingezett és azóta nem, nyilván arra emlékszik, hogy eléggé kényelmetlen volt.

Ma azért nem olyan rossz a helyzet.

Feltétlenül vegyél zseblámpát, és fejlámpát!

2020. júl. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem Balcsin nagyobb eséllyel fogsz ki hangoskosó társaságot, mint máshol. Ny-Euban kimondotran kultúráltak.
2020. júl. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!