Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Peteéréskor/ovulaciókor...

Peteéréskor/ovulaciókor normális a nagy mennyiségű folyás?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy minden hónapban nagyjából ugyanabban az időszakban áttetsző, nyúlós folyásom van, ez tudom hogy normális, de nálam ez nagy mennyiségű, olykor olykor már zavaró,ugyanis naponta többször is átázik tőle az alsóneműm. Ez a bő folyás kb. 4-6 napig is el szoktot tartani.


A kérdésem, hogy másnak is ennyire durván sok ez a folyás? Normális ez?


Más hogy szokta ezt kiküszöbölni (tisztasági betétet is használok néha, de azt is napi többször kell cserélnem)


21/L



2020. aug. 25. 12:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és ez a folyás átlagban kb. a 11-13.napon szokott kezdődni, kb. 5 napig tart és a ciklusaim változók, de azért átlagban 28-32 napos. Így rendben van, hogy a 11.napon kezdődik a folyás?
2020. aug. 25. 12:50
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen teljesen normális. Nézd meg a videót.

https://www.youtube.com/watch?v=Ko6zUGZqrJA

2020. aug. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Normális!

Nekem sajnos alig van, de ha annyi lenne hogy zavar, napi többször cserélnék tisztasági betétet. Nekem van pamutból, azt kimosom, megszárad és másnap lehet megint használni.

2020. aug. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze normális. Örülj neki legalább egészségesen működsz.
2020. aug. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!