Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magyarországon tényleg ilyen...

Magyarországon tényleg ilyen sok hüvelygombás és fehérfolyásos nő van?

Figyelt kérdés

Csak mert az utóbbi időben minden 3. reklám a kereskedelmi csatornákon valami hüvelygombára vagy egyéb hüvelyi fertőzésre kínál gyógyszerkészítményt.

Vagy tényleg ilyen sok a gombás nő nálunk, vagy csak a gyógyszercégek erőltetik ezt.

Bár ha nem lenne kereslet akkor nem lenne kínálat sem, szóval...


2020. aug. 25. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
tudja a franc, de én örülök hogy ezek a termékek benne vannak a köztudatban, így akinek kell az tudja, mit keressen
2020. aug. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Pont annyi, mint prosztatamegnagyobbodott, és gombás körmű férfi.
2020. aug. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Élete során szinte minden nő legalább egyszer elkapja a hüvelygombát, nem csak itthon hanem mindenhol. Nagyon könnyen kialakul lehet bármilyen tiszta és magára adó a nő.

Emiatt reklámozzák, mert sokakat érint/érintett/érinteni fog, van rá kereslet.

2020. aug. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Így ahogy írják. Minden nőnél előfordul élete során, általában nem is egyszer, ezért reklámozzák a tvben, hogy tudjon az ember mihez nyúlni, ha nincs pénze/időpontja orvoshoz menni. És fontos kiemelni, hogy ez nem sugároz igénytelenséget, már attól előjöhet, ha fogamzásgátlót szedsz vagy uszodában voltál vagy bármi. Ha elhanyagolja valaki abból súlyos betegség is kialakulhat. A canesten elég elterjedt, kinek ne az ugrana be a gomba szóról? Ez a reklámnak köszönhető, pedig millió jobb termék van nála.
2020. aug. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy nőnek sokkal könnyebb elkapni fertőzéseket. Egyszer olvastam hogy a nők 70%-a élete során elkap valamilyen fertőzést legalább egyszer.
2020. aug. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
Igen, már hormonproblémáknál, hormoningadozástól is lehet gombásodást kapni, és rengeteg a hormonproblémával küzdő. Vagy ha túl sokáig nincs egyszer cserélve a betét. Én is mondjuk kicsit unalmasnak látom már ezt a sok reklámot, úgy a hüvelygomba, mint a prosztataproblémák és körömgomba oldalán is, szerintem jobb, ha az ember szakorvossal kezelteti magát, mint mindig mindenből, plusz lehet más probléma is van a háttérben, az meg egy sima Canestentől nem biztos, hogy tartósan elmúlik. Most 23 éves vagyok, és emlékszem, gyerekként amikor tévét néztem, örökösen reklámok voltak, és mindig ezeket láttam, és nagyon zavart, hogy minden reklámszünetben ezek mennek.
2020. aug. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!