Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Néhány nő miért nem hord tangát?

Néhány nő miért nem hord tangát?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet rávenni néhány nőt, hogy tangát hordjon? Annyiszor látni, hogy lehajol a nő és már látszik is a tangája vagy alapból átnyomódik a nadrágján.
2020. aug. 26. 18:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mert nem találja kényelmesnek? Nem marha mindegy neked, hogy mit hord?
2020. aug. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Metionin ***** válasza:
100%
Én azért nem, mert kényelmetlen.
2020. aug. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Mi van? Ha nem hord tangát, akkor hogyan látod?
2020. aug. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
19%

Régen sem értettem, hogy mi a probléma a tangával, egy tiszta nő esetében? Sosem fogom megérteni:DD


Azt aláírom, ha valaki nem tiszta az ne hordjon, de aki napi 2x tusol,szép a popsija az nyugodtan hordjon.

Azt is aláírom, hogy egy lapos fenék esetében röhejesen néz ki. Ez tény:D

2020. aug. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Aki hajlamos a hüvelyfertőzésekre, azoknak sem “érdemes” tangát felvenni, mert ez is elősegíti a baktériumok mozgását
2020. aug. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Metionin ***** válasza:
93%
#3. Úgy hogy próbáltam többször, anno szettben adták a melltartókhoz. Mindet felvettem egy-egy hétvégére hogy hátha megszokom/megtetszik de baromi kényelmetlen volt, pedig nem csicsás, hanem egyszerű puhább anyagúak voltak. Simán zavart, hogy benne volt a fenekemben.
2020. aug. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
5 Nem az segítí elő, hanem a kezeletlen partner.Aki folyamatosan visszafertőz téged, akár hogy is kezeled ki magad.
2020. aug. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Metionin ***** válasza:
90%
Ja hármas, ha a kérdésre érted, a leírást én sem vágom. Gondolom nézi a kérdező hogy ha valaki lehajol, milyen bugyi látszik át és furának tartja ha az nem tanga.
2020. aug. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
7 nem tudom miért írtad ezt, nem feltétlen magamról beszéltem, hanem általánosságban. És igenis a tanga -mondhatni- elèg közel van a végbeledhez, ahonnan így könnyebben lejutnak a hüvelyedhez a baktériumok.
2020. aug. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
26%
Megfelelő méretet nem érzel a fenekedben.
2020. aug. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!