Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Néhány nő miért nem hord tangát?

Néhány nő miért nem hord tangát?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet rávenni néhány nőt, hogy tangát hordjon? Annyiszor látni, hogy lehajol a nő és már látszik is a tangája vagy alapból átnyomódik a nadrágján.
2020. aug. 26. 18:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem hordok tangát én sem mert szabályosan rühellem. Eszméletlen kényelmetlen számomra, de engem nem érdekel ki miért vagy miért nem hord tangát. Nő létemre nem szokásom más hölgyek hátsóját nézegetni.
2020. aug. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
19%

Ruhaboltban unalmunkban a csajokkal sok mindent kipróbáltunk :D

Ja pasi vagyok a félreértések elkerülése végett.... és hát nem tudom, hogy lehet megszokni a tangát, brutál rossz érzés volt még csak pár perc erejéig is.... :D

2020. aug. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
29%
Nem mindenki a brazil nyomornegyedek divatjat koveti.
2020. aug. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Rohadt kényelmetlen
2020. aug. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
65%

Kényelmetlen és szerintem értelmetlen is max a strandon látnám értelmét ha valaki nem akarja hogy nyomot hagyjon a bugyi a feneként ha lebarnul. De kevés lánynak áll jól így talán nem is baj ha nem azt választják a medenceparton.

Szerintem a kérdés furcsa, tuti valami unatkozó perverz írta ki. Egyből vissza is kérdeznék. Férfi tanga is van. Vajon te miért nem olyat hordasz. Mindjárt a választ is megadtad magadnak.

2020. aug. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Régebben hordtam, de sosem volt kényelmes. Igazából csak megfelelési kényszerből vettem fel. Aztán felnőttem és rájöttem hogy nem a normál bugyival van baj (abban is van sokféle szexi fazon), hanem az engem körülvevő emberekkel akik szerint csak a tanga volt menő.

Hát ha menő, akkor hordják helyettem is. :)


Szóval a válaszom: van aki nem tartja kényelmesnek, valaki nem tartja egészségesnek, esetleg egyszerre a kettő.

2020. aug. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én pl. azért nem hordok, mert orvosi problémáim vannak tőle. De neked amúgy mi közöd van ahhoz, hogy mások milyen fehérnemút hordanak?! Mi bagy te, valami perverz, aki ezt figyeli naphosszat???
2020. aug. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne tangát hordania barkinek is? Vagyok olyan jó nő, hogy a rendes bugyit is megengedhetem magamnak ami kényelmes. Nem kell feneket villantanom béna fazoknoknak, hogy bókhoz jussak ;) És szerintem kortól függetlenül a nők többsége így van ezzel. ;)
2020. aug. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
En most evek ota tangaztam, de valamiert kezd kenyelmetlen lenni. Most mar jo reszt inkabb rendes bugyit hordok. Nyilvan egy szukebb egyberuhahoz tangat vennek fel. De alapesetben vissza valtok rendes bugyira.
2020. aug. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!