Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jelenleg kik a legjobb nőgyógy...

Jelenleg kik a legjobb nőgyógyászok Szegeden, akik lelkiismeretesen dolgoznak?

Figyelt kérdés

Engem Dr Hodonicky vizsgált sokáig, elvégzi a dolgát de nagyon csendes. Jobban szeretem meghallgatni és látni hogy közben mi történik velem. De rosszat nem tudok mondani a doktor úrról. Mondjuk még nem volt nagy panaszom.

Fertőzéssel már voltam az SZTK-n, hogy ne kelljen sok ezret egy “pillantásért” kifizetnem, ott nagyjából mindig aranyosak voltak, mikor meglátták hogy milyen fluoros folyásom volt, egyből jöttek a kérdések és éreztem hogy jót akarnak nekem.

Viszont most rákszűrésre mennék és élnék a lehetőséggel, hogy kipróbálnék egy új doktort.

Érzékeny lelkem van, úgyhogy szeretnék mindenképpen kedves és lelkiismeretes doktort választani.

Köszönöm a véleményeket!


2020. aug. 27. 08:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Magándoki, vagy állami? Én ezer éve Dr. Kajtár Istvánhoz járok magánba, nagyon lelkiismeretes. Jelenleg Szegeden a Gogol utcában rendel, mivel a Vasas Szt. Péter utcából áttették ide a rendelést.
2020. aug. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!