Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek hogy leszokjon a...

Mit tegyek hogy leszokjon a cigiről?

Figyelt kérdés

Édesanyám 3 hónapos terhes és még mindig dohányzik. Alapból a veszélyeztetett korban van. Már sírtam is emiatt pedig nem szokásom. SOS segítségre van szükségem. Normális kommenteket elmondhatatlanul köszönöm az idiótáknak meg csak annyit szeretnék hogy legyenek boldogak a saját életükben

16/F



#leszokás #terhes #terhesség 40 felett #Hogy szokjon le a cigiről
2020. aug. 27. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Keverj a cigijébe kakit. Most egyuttérző kommwnteket vársz de azokkal nem szokik le anyud. Vagy valami rosszízű folyadékot itass a cigibe. (Ne mérgezöt!!!) És / vagy konyorogj neki, vagy mondd h ez nagyon karos a babanak.
2020. aug. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki hogyha bármi baja lesz a kicsinek rám ne számítson de nem nagyon segített.
2020. aug. 27. 22:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg még beszélni vele, vagy vedd rá a többi ismerősét is hogy ne hagyja neki hogy cigizzen. Esetleg felhozhatnád neki, hogy vegyen egy nikotinmentes e-cigit az egy fokkal jobb és segítene a leszokásban is.
2020. aug. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Semmit nem tudsz csinálni, ez az ő választása. Beszéld meg az apáddal, hátha rá hallgat.
2020. aug. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam fatert de nem igazán működni
2020. aug. 27. 23:15
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
E cigi,... Egy jo csómoddal ckezdoknek valo szettet kellene hogy kiprobaljon veled is cigizett?
2020. aug. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez édesanyád dolga. Ha ő nem méri fel ésszel, hogy ezzel nem csak magának árt, hanem a babának is, akkor te hiába hisztizel akár itt, akár neki. Nem fogja letenni a cigit, mert te azt mondod tegye le.
2020. aug. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

Tudom, hogy ezért valószínűleg itt akasztás fog járni nekem, de ezért leírom...

A cigiről való leszokás nem úgy működik, hogy egyszerűen leteszi valaki és másnap mintha mi se történt volna. A szervezete hozzá van szokva a cigiben levő anyagokhoz (nem csak nikotin). Ha most leteszi, az óriási felborultságot fog okozni, felszabadulnak mindenféle káros anyagok. Plusz ott van még a vele járó stressz. Ezek együtt talán nagyobb kárt tesznek a babában, mint a cigizés. Szóval ez egy nagyon komplex dolog.

Kérdező: Csak akkor próbáld meg rávenni anyukádat, hogy szokjon le, ha 100% biztos vagy benne, hogy a babának ezzel biztosan jobb lesz és nem okozol több kárt vele.

Az, hogy sok helyről hallottad, hogy a cigi káros, az még nem elég ebben a helyzetben. Már azzal is sokat árthatsz, ha állandóan azzal stresszeled anyukádat, hogy milyen felelőtlen egy anya és ha nem szokik le, azzal megöli a gyerekét.

2020. aug. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
6, Egy kis ideig igen, de kb a 10.-héten abbahagyta.
2020. aug. 28. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!