Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan derült ki,hogy valamily...

Hogyan derült ki,hogy valamilyen hormonális problémátok van?

Figyelt kérdés

Most egy picit elkezdtem aggódni,mert elég sok változást veszek észre magamon 29 évesen.


Az első és ami nagyon észrevehető,hogy a menstruációm lerövidült 2-maximum 3 naposra. Előtte 4-5 napig simán kitartott. Mindig pontosan megjön,nem késik. Néhány erősebb szőrszál nő a mellbimbóm köré,és az államra,ezeket eltávolítom csipesszel. (Ezek mondjuk előtte is megvoltak)

Magánorvoshoz járok,említettem neki,hogy szerintem ezek a változások nem feltétlenül normálisak,de azt mondta,hogy ne foglalkozzak vele,ha megjön akkor rendben van minden. Amikor megvizsgál citológia szempontból,ultrahangos vizsgálatot is szokott csinálni,de mindig mondja,hogy rendben vannak a dolgok.

Kb 2-2,5 éve feljött rám néhány kiló,de 160cm magassághoz 56kg vagyok,és ezt tartom is. Előtte 50-52 voltam.


Hamarosan mennem kell újra az éves vizsgálatra. Szerintetek milyen vizsgálatot kérjek?


Szeretnénk a közeljövőben kisbabát,és aggódom.



2020. aug. 28. 10:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem úgy derült ki, hogy fogamzásgátlót szerettem volna, emiatt a nődoki teljes hormonos vérképet csináltatott (direkt menzesz alatti vérvétel). Ott bukott ki, hogy valami nem jó, a doki küldött tovább endokrinológushoz.


Esetedben a rövid menzesz utalhatna vékony méhnyálkahártyára, de azt a doki látja ultrahangon, nyilván szólt volna, ha gond van.

Vérvétellel próbálkozz be esetleg.

2020. aug. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hajhullás, és durva pattanás


Plusz pár kilo 2.5 fél év szerintem nem sok, valakinek elégge hozzá 5honap

29 évesen 160 cm 56 kilóval se hinném,hogy kövér vagy :D


és hogy milyen vizsgálatot kérj a legegyszerübb a dokit megkérdezni, biztos vagyok benne hogy jobban tudja, hogy mit kell csinálni mint mi


a babaprjekten meg ne aggodj, biztos összejönn <3

2020. aug. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!