Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr Pulay Tamás nőgyógyászról...

Dr Pulay Tamás nőgyógyászról vélemény?

Figyelt kérdés
Bp, Örs Vezér téren rendel, milyen nőgyógyász? Jó szakember?

2020. aug. 28. 22:37
 1/2 A kérdező kommentje:
Senki nem ismeri?
2020. aug. 31. 14:10
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom. Gombás és - mint később kiderült - bakteriális fertőzéssel mentem hozzá, de ő csak ránézésre kezelt hónapokon át gombaölővel meg semmit sem érő kenőccsel, amikor meg - érthető módon - nem jöttem helyre, hiszen tenyésztéses labor nem készült, kijelentette, hogy életem végéig kenegetni kell mert sorvadás van ami el is rákosodhat. Úgy hogy háromhavonta járjak vissza, mert szükségem lesz a kenőcsére, ami persze olyan csodaszer, hogy nem is mindenhol készítik el. Ráadásul a vizsgálati módszere is elég kellemetlen volt. Úgy hogy orvos nálam ekkorát még nem tévedett, szerencse, hogy nem vettem komolyan, és nyilván orvost váltottam. És ugyan nem tudom, fiatalabb korában milyen volt, de a jelenlegi korát és szakmaiságát figyelembe véve, azt gondolom, mindenki jobban járna, ha befejezné a rendelést.
2023. jan. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!