Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ovus fájdalom vagy felfázás?...

Ovus fájdalom vagy felfázás? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tegnap óta fáj a jobb oldalon az alhasam. Nem erősen és nem állandóan, csak bizonyos mozdulatoknál (pl: leülés) illetve nyomás hatására (ürítéskor). Amúgy nem érzek semmi fájdalmat.

Azt viszont nem tudom hogy felfázás vagy ovus fájdalom lehet e.

Ovulációkor elég gyakran napokig fájni szokott hasonlóképpen valamelyik oldalon az alhasam, és most éppen ott tartok a ciklusomban hogy valószínűleg ovulációm van, viszont felfázásnál is hasonlóan szokott fájni, de talán erősebben mint most.

Egyéb tünetem egyébként nincs, nem csíp a vizeletem meg semmi, csak ez a fájdalom van.

Szerintetek ez most melyik lehet?

17/L



máj. 20. 19:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és ha leülök akkor se folyamatosan fáj, csak abban a pillanatban amikor leülök, utána azonnal elmúlik.
máj. 20. 19:32
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Nem mindegy? Ha nem mulik el majd foglalkozol vele
máj. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Csak gondoltam megkérdezem mert erre van ez az oldal hogy kérdéseket tegyünk fel.

De akkor mindegy...

máj. 20. 21:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a 2 fájdalom szerintem totál különböző. Nem tudnám összekeverni. :o
máj. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!