Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mensi előtt 1 nappal hányinger?

Mensi előtt 1 nappal hányinger?

Figyelt kérdés

Pár órája nagyon furcsának érzem a gyomrom, kicsit émelygek, de közben savasnak is érzem magam (refluxos vagyok). Holnapra várom a menstruációm, de már peteérés óta fájnak a mellbimbóim is.

Múltkor a gumink kiszakadt de kivette párom időben, még úgy sem hagyja bennem, ha gumi van rajta. Nem tudom, ez közrejátszhat-e, de viszont azt is érzem, hogy hamarosan tényleg megjön. Előfordul néha, hogy mensi előtt émelygek, stb. De most kicsit félek. Ugye ez csak mensi miatt? Nem szeretnék még babát!:/



2020. aug. 28. 22:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hányingerem szokott lenni menstruáció előtt vagy közben. Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni.
2020. aug. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Menstruacio elott gyengesegerzes, emelygo, szedelgo erzes tipikus.

Terhessegnek ennyire korai szakaban, tekintve, hogy aktus utan kesobb agyazodna be a petesejt, meg nem szokott semmilyen tunet lenni.

2020. aug. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A 6. hét után kezdődnek az ilyen tünetek, még ha terhes is lennél (nem valószínű) biztos nem attól van.
2020. aug. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem:/ egyelőre még nem jött meg, kezdek félni:(
2020. aug. 29. 10:41
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha netán terhes is lennél (amit kizártnak tartok), akkor menstruáció előtt egy nappal még nem lenne hányingered.
2020. aug. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hat nagyon remelem, most valtottunk ovszert mert majdnem minden alkalommal elszakadt, barhogy is vigyaztunk. Inkabb feliratom ujra a gyogyszert:/
2020. aug. 29. 14:24
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi most nekem is hányingerem volt menzesz előtt pedig eddig sose volt ilyen. Sött menstruáció alatt is hányingerem volt utána el is múlt.
2020. aug. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Végül ma reggel megjött szerencsére. Köszönöm nektek a segítséget. Mostmár csak a görcsöket meg az émelygést kell túlélnem.
2020. aug. 30. 20:57
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
Azt tudtad hogy terhesen is megjöhet?
2020. aug. 31. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tudom, de ilyen erős vérzéssel meg görcsökkel szerintem nem valószínű.
2020. aug. 31. 04:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!