Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt már igy esetleg valaki,...

Járt már igy esetleg valaki, menszesz után 5 nappal (nem rendes mensi volt) csak akkor, jött ha meg emeltem magam. Furcsán érzem a terhesség tüneteit hányinger, undor husoktol, szédülés, jobb étvágyam is van. Ha valaki volt már igy? Terhesség lehet?

Figyelt kérdés
2017. okt. 15. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
En ugy jartam hogy csinaltam egy tesztet mert ketelyek gyotortek. Teged nem? Nem igzat hogy terhes vagy e vagy sem?
2017. okt. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hm, amíg ide kiírtad a kèrdèst, le is pisilhettèl volna egy tesztet! Ès talán okosabb is lennèl utána, mint a kiírt kèrdèsedre kapott válaszok után!
2017. okt. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de igen gondoltam rá csak hát épp vasárnap volt! Ma vettem 2 db- ot,és csak azért irtam ki hogy ,hátha esetleg valakivel meg történt már.
2017. okt. 16. 11:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Na mi lett megcsináltad?
2017. okt. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!