Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Altforalle fogamzásgátlótól...

Altforalle fogamzásgátlótól lehet ilyen mellékhatás?

Figyelt kérdés
A libidócsökkenésen nem lepődök meg, nem kívánom a szexet, nem tudok nedvesedni, DE! Ami legfőképp zavar az a hónapok óta fennálló szájszárazság. Lehet ez a fogamzásgátló miatt? Májusban kezdődött,érettségi előtt. Utána rövid időre elmúlt. És már megint ez van hónapok óta. Olyan érzésem van, mintha a nyaki izmaim néha merevek lennének. Elkezdtem félni a betegségektől, sose voltam hipochonder. Folyamatos szorongás, és meg sorolhatnám. Vagy lehet ez idegi alapú is? A kilátástalanság, zűrös párkapcsolat eredménye is? Plusz hogy a vírus miatt ugye se suli, se diákmunka (amik előtte életem fontos részei voltak). Mert volt egy napi rutinom, egy megszokott kiegyensúlyozott életem. És az egész felborult. Tudom, nem vagyok egyedül ezzel, de más könnyebben viseli. Engem megvisel, hogy nem tudok anyagilag is egy picit független lenni. Mert ez nekem meg volt szokva, nyáron mindig kerestem pénzt, sőt. Volt hogy iskola mellett is. Mitol lehet ez?

2020. aug. 29. 09:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Simán befolyásolhatja, bárki bármit mond, a fogamzásgátló egy geller a hormonrendszernek, egy méreg.... sztem hagyd abba, ha ilyen tüneteid vannak. A libidocsokkenes a legjobb, minek akkor szedni ha úgyse akarsz szexelni tőle?
2020. aug. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rúgd ki a pasast, felejtsd el a fogamzásgátlót, és újra lesz normális életed. A suli mindjárt kezdődik, akkor lesz elég elfoglaltságod, hogy ne unatkozz.
2020. aug. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!