Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtt vagy alatt...

Menstruáció előtt vagy alatt ti is levegősebbek vagytok és nagyobb a hasatok?

Figyelt kérdés

Én mostmár rendszeresen észreveszem, hogy ilyenkor levegős az alhasam, kissé puffadt a petefészkeim körül, méhemnél.

Tehát érzem néha, hogy mocorog a levegő ott, ha kicsit megnyomom, akkor némi hanggal megszűnik egy időre, de visszatér. Egyébként peteérés környékén is tapasztalok ilyesmit.

Nem tudom mennyire szokatlan ez az érzés más nőknek.


Mondjátok, ez rendben van?

Vagy elküldenétek nőgyógyászhoz?


18L



2020. aug. 29. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szinte minden nő puffad kicsit/jobban menstruáció előtt.
2020. aug. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális. Én tabit szedek, csak megvonásos vérzésem van, de így is olyan vagyok a vérzés alatt, mint egy lufi. Egész nap pukizok, brutál sokat. :D
2020. aug. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jaj, ez megnyugtat nagyon. :D

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2020. aug. 29. 21:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is, tesóm is, anya is így vagyunk ezzel. Úgyhogy szerintem nincs miért aggódnod. De ha épp jársz nőgyógyásznál, akkor szerintem kérdezz rá, biztos, ami biztos.
2020. aug. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele, nagy darabnak látom magam olyankor.
2020. aug. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Terhes hasam van, de nem puffadas, hanem inkabb viz. Mert a melleim is egy kosarmerettel nagyobbak egy hettel elotte, es mintha leszakadnanak. Mikor megjon, mar elotte is, annyit pisilek, amennyit nem is ittam. Elotte levo napokban visszatartja a test a vizet. Aztan nagyon hirtelen lemegy.
2020. aug. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!