Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan legyen nagyobb mellem?

Hogyan legyen nagyobb mellem?

Figyelt kérdés

Már 16 éves vagyok, de semmi, tényleg semmi mellem nincsen. Az "A" kosaras melltartó is hatalmas rám, szeretnék már venni valami szép csipkés melltartót de feladtam. Nem genetikailag vagyok ilyen, anyám, nagyanyáim mellei hatalmasak, a növéremnek is "C" kosaras mellei vannak, a 12 éves hugom is lekörözött már. Lassan ott tartok, hogy valamilyen módon szerzek hormontablettát, hátha az segíteni fog.

A barátom is kritizál a méret miatt...

Hízás nem jöhet szóba, próbáltam már, de hasra és derékra rakódott.



2020. aug. 18. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

De genetikailag vagy ilyen, előfordulhat ez akkor is, ha a többi családtagodnak nagy cicije van. Nem sok semmit tudsz tenni 16 évesen, hiszen javarészt a mell zsírból áll és ha edzel, az izmot “pakol rá”, aminek pedig nincs olyan szép formája, mint egy átlagos mellnek. Később szóba jöhet a plasztika, ha abban a korban leszel és még mindig zavar majd, de még változhat egy picit a mérete.

A barátod meg dobd ki, mert szánalmasan gyerekes a viselkedése.

2020. aug. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Alapvetően a nagy melleket szeretem, de volt exem 75/A kosárral, soha nem jutott volna eszembe kritizálni őt emiatt, sőt! ugyanúgy élveztem vele a szexet.

A párodat dobd ki, a mellméret miatt pedig ne aggódj, 24 éves korodig változhat még. És igen, személyesen is ismerek olyan lányt, aki 18 évesen 80B volt, 23 évesen meg 90E. műtét, hormon és minden további beavatkozás nélkül. A legtöbb, amit most tehetsz, az az, hogy beszélsz egy nőgyógyásszal, hogy vizsgáljon ki, mert aggódsz magad miatt. Ha nem talál semmi rendelleneset, akkor 20 éves korodig ne stresszeld magad a dolog miatt. (Murphy törvénye, nagyon sok mindenre igaz: Amíg stresszelsz valami miatt, amit el akarsz érni, addig nem fogod megkapni. Ha elengedted, vagy már nem kell, a sors biztos, hogy hozzád vágja!)

2020. aug. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez van, meg kell szokni. Az én csaladomban is mindeni C, D, én meg alulról szagolomaz A-t. Már 30 éves vagyok, 16 évesen is ekkora volt. Fogamzásgátló se változtat rajza, csak egy esetleges műtét.
2020. aug. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
"A barátom is kritizál a méret miatt..." - menjen az ilyen pasi a fenébe, ha ilyen tahó, akkor lapátra vele.
2020. aug. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem is kicsi 17éves vagyok. Sajna nekem se segít semmi. Dehát nem tudtam ellene mit tenni szóval megszerettem. A barátodat én is kidobnám a helyedben. Lesz majd valaki aki tökéletesnek fogja látni a testedet.
2020. aug. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizony. Én megtaláltam a férfit, aki pont ilyennek szeret és utálná a nagy melleket. Mellesleg a kisbabánk is meg van elégedve a mini mellekkel, mert ömlik belőlük a tej :D
2020. aug. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Scav ***** válasza:

Első körben barátodat kell elküldeni a francba.

Másrészt meg nőni fognak még a melleid csak későn érő vagy.

2020. aug. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!