Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Voltatok már egy szál bugyiban...

Voltatok már egy szál bugyiban háziorvosnál vagy bőrgyógyásznál? Tényleg bugyira kell vetkőzni anyajegyszűrésen?

Figyelt kérdés
2020. szept. 1. 22:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell

Előbb fölül kell vetközni, utána alul

2020. szept. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban az ortopédián de kb 6 éves voltam. Meg műtőben. Ott bugyi sem volt. :×
2020. szept. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Anyajegyszűréskor bugyidat is le kell vetni, mert nemi szerveknél is vannak anyajegyek, jobb ha tudod.
2020. szept. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
De teljes levetkozes egyszerre nogyogyasznal sincsen. Ha mindent meg is neznek, nem ugy, mintha fegyenc lennel.
2020. szept. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ez akkor azt jelenti, hogy a puncit és a popsit is megnézi a doki a szűrésen?
2020. szept. 2. 00:31
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha alapos, akkor igen, de vannak, akik elbliccelik.


Én anyajegyszűrésen bugyiban és melltartóban szoktam lenni, és azokat csak annyi időre tolom/veszem le, amíg azokat a részeket nézi. Mondjuk engem nem zavar, ha téged igen, mondd az orvosnak, hogy nem szeretnél mindent egyszerre levenni.

2020. szept. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Anyajegy-ellenorzes eseten fenykepes modszerre jarok: mindet egyesevel lefenykepezik, es igy hasonlitjak ossze a valtozast. Ekkor csak bugyiban lehetek, mert csinalnak teljes testes fenykepet is (elolrol, hatulrol, oldalrol), hogy megnezzek: valtozott-e az anyajegyek szama.
2020. szept. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
3. Soha nem néztek a bugyimba! Sokszor voltam. Kamu
2020. szept. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És ha éppen megnéz a bugyi alatt is, akkor meg is érinti pl. a szeméremajkakat? Vagy hogy képzeljem el?
2020. szept. 2. 10:52
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem nézi meg a bugyi alatt. Velem még a szoknyámat sem vetették le. Megkérdezték van e ott is anyajegy. Ha igen meg félrehúzod és megnézi. Dehogy néznek be a lábad közé. Nem mond igazat aki ilyet ír. Eddig 5 akalommal voltam.
2020. szept. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!