Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sos bent maradt tampon darab?

Sos bent maradt tampon darab?

Figyelt kérdés
Reggelre még eléggé erősen megvolt,ezért még felhelyeztem egy tampont.Pár óra múlva,mikor akartam cserélni,és kihúztam,teljesen száraz volt,de ahogy kihúztam a tampon "kiszálasodott".lehet hogy bent maradt pár vattaszál?ujjal nem éreztem.okozhat komolyabb bajt?

2018. júl. 4. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A tampon úgy van megcsinálva, hogy ne váljon le róla darabka. Ha mégis megtörténne, magától távozik idővel. Ha ennek ellenére idegesít, fürdésnél guggolva tapogasd meg belül. De nem fogsz találni semmit, no para!
2018. júl. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy kiszálasodik, nem esik szét. Nem maradt benned semmi.
2018. júl. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat.sajnos nagyon szálasodott,mert külföldön élek és itt nincs ob csak más márka ami elég s**r.de akkor megnyugodtam,akkor ha benn is maradt idővel kilökődik.ment a zöld kéz mindenkinek
2018. júl. 4. 18:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Hol élsz te, ahol nincs ob?
2018. júl. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is volt már ilyen, hogy kiszálasodott, de nem lett semmi bajom. A hüvely elég jól tisztul magától, ha maradt is benn kis töredék, semmi bajod nem lesz.

2018. júl. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!