Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki ismer bevalt hajnoveszt...

Kerdesekkel teli kérdése:

Valaki ismer bevalt hajnoveszto/regeneralo termekeket? Irna parat? Esetleg hazi praktikakat is kiprobalnek (de csak biztosan hatasosat)

Figyelt kérdés

Korubelul 1-1.5eve egy cm-t sem novekedett a hajam, nagyon rossz allapotban van, toredezett, "egett", szaraz az egesz, amit sajat magamnak koszonhetek, a gyakori hajszin valtoztatassal, hovel torteno formazassal..

(hajvasalas, gondorites, hajszarito is szaritja a hajam)



2020. szept. 2. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ide nem praktika kell, egyszerűen hagyni kéne a hajadat magához térni, levágni a sérült, törött részeket és utána nem szadizni (sütni, festeni, stb) folyton.
2020. szept. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ha levagatnam a "serult reszeket" kb. kopasz lennek, szoval ez nem opcio sajnos.

valami vitaminra, kapszulakra, hajpakolasokra gondoltam, ezert is a kerdes, hogy ha mar veszek, akkor olyat vegyek, ami biztos, hogy hasznal.

2020. szept. 2. 13:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem létezik olyan csodaszer, ami mindenkinek, minden hajtípusra tutibiztos 100% beválik. A feleségem ilyesmikkel foglalkozik, de ő sem tudna mondani 100%-os módszert, ami mindenkinek jó.

Próbálkozni kell, figyelni a változásokat, váltani, ha nem jön be.

2020. szept. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy jelen állapotában bármi is segítene neki, hiszen folyamatosan nyúzod. A hajad a tövét leszámítva gyakorlatilag halott, tényleg le kellene vágni és abbahagyni a kínzását. Vágass le belőle, amennyit bírsz. Én pl. 100 % hennával "festem", az tiszta gyógynövény, utána mindig nagyon jó állapotban van a hajam. Ne használj kemikáliákat, csak teljes gyógynövény kúrákat, amiket házilag is meg tudsz csinálni, ha rákeresel a neten.
2020. szept. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szedj multivitamint, a hajvégeket rendszeresen balzsamozd!

Hagyd el a szárítást,ha lehet inkább hagyd hogy megszáradjon,ne nagyon formázd,vasalgasd.

Ha vörös,barna,vagy feketére színezed,akkor áttérhetsz a 100% növényi porok használatára, mint a henna,indigó,cassia.

2020. szept. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!