Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ismer valaki hatásos pattanáso...

Ismer valaki hatásos pattanások elleni otthoni praktikákat?

Figyelt kérdés
Nagyon szükségem van pár hatásos módszerre, mivel pénteken lesz a koszorúcskám ,és sajnos kb. szerdán fog megjönni a menzeszem. Mindig mielőtt megjön ellepnek a pattanások. Tudnátok esetleg mondani olyan praktikákat ,amik legalább valamennyi pattanást eltűntetnek pár nap alatt? Esetleg tudtok mondani krémeket, maszkokat ,amik nektek beváltak?

2018. márc. 11. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Én Aknerodix krémet használok, természetesen a gyengébbet az arcomra, azt is vékony rétegben napi 2x (1990 Ft-ért veszem a gyógyszertárban, egy évig elég szokott lenni). Másnap nyoma sem szokott lenni a pattanásoknak az arcomon, csak arra figyelj, hogyha ezt használod, akkor ne a kedvenc pólódat viseld, mert kifehérít mindent, amihez hozzáér. :)
2018. márc. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Yamuna teafás szappan vált be.:)
2018. márc. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Teafaolaj

Dm-be van ilyen zold arcmaszk, nekem az is segít sokat illetve a DM márkás fekete arcmosó gél és az a fekete lehúzós

2018. márc. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és sok hidratáló
2018. márc. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1: Tényleg? Van egy foltos fehér ruhám...:)

És akkor hogy használod? Beszívódik, és utána nem fog már? Vagy nem értem... hogy oldod ezt meg?

2018. máj. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Általában lefekvés előtt kenem az arcomra és egy olyan pólóban alszok, olyan párnán, ami nem baj, ha foltos lesz. Egyébként eddig úgy vettem észre, hogy amikor megszárad, akkor nem hagy foltot :)


Első voltam.

2018. máj. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!