Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alacsony méhszáj mellett...

Alacsony méhszáj mellett tampon/menstruációs kehely?

Figyelt kérdés

Eddig tudtam használni mindkettőt, de amióta megszületett a második gyerekem, menzesz alatt sokkal lejjebb van a méhszájam mint előtte. Nem tudom se a kelyhet használni, se tampont. (Nincs méhsüllyedésem, semmi ilyesmi, minden rendben van) Másnak is van ilyen szüléstől függetlenül?

Utálom a betétet, igazából a tampont se szeretem, de jobb mint a betét. Baromi frusztráló, hogy eddig tudtam mást használni, de most meg nem.



2020. szept. 2. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A tampont nem tudom, de azt igen, hogy rövid hüvelyre is van kehely. Ajánlom hogy nézd meg a hormonmentes csatornán az erről szóló videót
2020. szept. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Onnan tájékozódtam, sőt onnan rendeltem meg a mostani kelyhemet, de képtelenség felrakni. :( Több kelyhem is van, de ami rövid méhszájra van, az sajnos nálam nem működik. Már két éve használtam a másik kelyhet, így felhelyezésbe bőven van tapasztalatom, most még se működik egyik sem.
2020. szept. 3. 09:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok biztos benne, de nem lehet, hogy még várni kéne a kehellyel? Sajnos nem jut más eszembe, de nyugodtan kérdezd meg a nőgyógyászodat, hogy esetleg ő milyet tudna ajánlani, vagy írj a hornonmentes csatorna készítőjének. Ő biztos többet tud mondani
2020. szept. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Haszbàlj mensis bugyit!

Mikor szuLtel? Mennyi ideje?

2020. szept. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már 10 hete. Doki is mondta, hogy lehet kelyhet használni, csak ne lepődjek meg, ha nagyobbat tüsszentek, vagy ilyesmi akkor elmúlik... hát ehhez képest... :/
2020. szept. 5. 08:58
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Lépj be facebookon az Eredeti intimkehely és mosibetét kérdések és válaszok csoportba,ott segítenek majd dönteni. (A belépő kérdésre is válaszolj)
2020. szept. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32%
amúgy sem értem sose azt aki tampont használ de téged aki már szült pláne nem értelek. én 15 éve mensizek de soha eszembe nem jutott tampont használni.sokkal biztonságosabb és egészségesebb a betét.nekem is mindig kényelmetlen de ez van. az esti átázást meg lehet oldani vastag hosszú betéttel feszes bugyival cicanacival. nappal pedig hogy ne lássák a fenekednél ajánlom a szoknyát. a harinaci úgyis feszes így nem mozdul el a betét a szoknya felette meg ápol és eltakar ráadásul csinos is.én nem hőbörgök de nehéz a női lét.mindezek mellett én szeretek nő lenni és szeretem megélni a nőiességemet.
2021. jan. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!