Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Verkep ertelmezese "kozosen"?

Verkep ertelmezese "kozosen"?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma reggel voltam laborban es tegnap reggel jott meg. Ma megkaptam az eredmenyeket:

-Feherversejt 8,3 (4-8 normal)

-Haematokrit 0.373% (0.38-0.48%)

-Segment 50.8% (52-65%)

-Lymphocita 43.1% (20-40%)

-CRP 10 (0.01-6)


Ezek az ertekeim voltak magasabbak vagy alacsonyabbak.. Ilyen minimalis eltereseknel ugye csak valami egyszeru gyulladas van a szervezetben es nem kell barmilyen daganatra vagy rakra gondolni? :(


2020. szept. 3. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen minimális eltéréssel a világon senki nem foglalkozik. A CRP jelzi a gyulladást a szervezetben, de ott is elenyésző az értékkülönbség. Ha valakinek komolyabb gyulladása van ez az érték több száz szokott lenni.
2020. szept. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom! Mar leukemiatol kezdve, nyirokcsomo rakig mindent talaltam, de gondoltam, hogy olyan betegsegek eseten extrem magasnak kell lennie a szamoknak
2020. szept. 3. 16:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne olvasgass tovább. Olyan minimális az eltérés, hogy szóra sem érdemes. Nem vagy allergiás esetleg, vagy megfázva?
2020. szept. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Enyhen kohogok es kicsit fajt a mellkasom par napja, de az orvos mondta a telefonba, hogy nem vizsgal meg
2020. szept. 3. 17:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis mézes tea, némi vitamin megoldja.
2020. szept. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, B es C vitamint gyakran szedek, kamilla es menta/citromfu teat is iszom :)
2020. szept. 3. 19:11
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Na pánikolj 😊 c vitamint kicsit told meg,nyugodtan mehet 5-7 napig napi 3 gramm(3000mg!) is,nem fog gondot okozni ☺ Mivel vízben oldódó vitamin,ami nem kell kipisiled ☺ Én télen alapból napi 1000mg-ot szedek naponta,ha megfázok,akkor 2-3000mg.

Szuuszááá ☺ Ha ügyeskedsz a neten vagy patikában ,akkor találsz gránátalma mag kivonatot is (gralma a neve,amire gondolok) kifejezetten jó hatása van (10 évvel ezelőtti eredményei,hogy a cisztát is eltünteti)

2020. szept. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!