Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi ez a csiklómon?

Mi ez a csiklómon?

Figyelt kérdés
A csiklót ha hátrahúzom csak akkor látszik. Vízzel nem jön le egyáltalán. Olyan mint egy pattanás..A másik oldalt is van egy ilyen pötty de ott nagyon halvány...mintha a bőr alatt lenne??Szűz vagyok és ügyelek a higiéniára.. Lehet ez pattanás? Panaszt nem okoz.

2020. szept. 5. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Zsírcsomó is lehet, sajnos az általában nem múlik el, de nem veszélyes.
2020. szept. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam. Nem gáz ha nem múlik el,csak ne legyen belőle vmi komoly. A privátosnak meg üzenem hogy nem fáj és "elmozdítani" sem tudom, bár nem értem ezt miért nem lehetett ide írni ;)
2020. szept. 5. 18:00
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

Mi meg sokszor azt nem értjük kedves kérdező, hogy ha az ember kultúráltan ir egy privátot, a kérdésre egy választ, az miért gond.

Rólad szólst valszeg, a te kérdéesedre egy válasz, mirt baj, ha privátban irt rá valaki ?

Egyáltalán miért baj a privátozás, ha valaki kultúrált, normálisan ir, az a privátban is az, meg itt is, neeem ?

2020. szept. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, amit ide ír valaki, a kérdés alá mindenki számára látható, tehát más embernek is hasznos lehet. Ha a kérdező szempontjából nézem, az is gondot okozhat, hogy privátban, akinek visszaír, az látja a nevét. Ezekre tudok gondolni.
2020. szept. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mert ez nem egy randi oldal kedves "Gpontkutató". Ha vki arra szán időt hogy a privátra nyom annak 100% hogy valami hátsó szándéka van azaz ismerkedni akar vagy kigúnyolni minket.. tapasztalat.. mi nők ezért ignoráljuk a privátokat.
2020. szept. 6. 09:44
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, én azt tudom, hogy ha prvátot irtam eddig bárkinek (elég ritkán), soha nem volt sem ismerkedési szándék, sem "hátsó". :-).

Gunyolódni cinikuskodni és beszólogatni soha de soha nem szoktam, utálom is az olyanokat.

Az általánositás viszont zavar.

2020. szept. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akinek nem inge..
2020. szept. 7. 10:36
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha érdekelne valakit a pötty lejött.. :)
2020. szept. 7. 13:47
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Na, de jooo :-)

Őszintén igy gondolom.

Akkor megnyugodtál :-)

2020. szept. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!