Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a jo isten? Hazalmas...

Mi a jo isten? Hazalmas duzzanat a csiklomon

Figyelt kérdés

Az elmult napokban folyamatosan viszketett, sokat valadekozott. Nem foglalkoztam vele. A baratommal rendszeresen elunk szexualis eletet. Mindkettonknek fajt a hetvegen az egyuttlet, eszrevettuk, hogy a makkja voros, irritalt, es borzasztoan fajt neki. A fitymaja alatt feher valadekkal volt tele.

Ma reggel eros viszketest ereztem odalent, aztan most vettem eszre, higy a csiklom konkretan dio mereture duzzadt. Olyan mintha a ket bor kozul kilogna egy heregolyo.

Mi tortent? Mi lehet ez????? Puha a hatalmas voros m, viszketo, ego duzzanat.

A cisztak a huvelyem belul vannak, ez pedig undoritoan log kifele. Soha nem is lattam ilyet, nem is hallottam rola.

Nincs lehetosegem jelenleg elmenni nogyogyaszhoz, kerlek segitsetek!!!


2017. máj. 15. 09:53
 1/10 A kérdező kommentje:
A szemeremajkak alatt van, szerintem a csiklomon. Nem neztem meg jobban. Nem merek hozza erni, nem merem tapogatni. Az egeszet atfedi, de inkabb a jobb oldalon van. Hatalmas.
2017. máj. 15. 09:57
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
lehet valami gombas fertozes,es egymastol kaptatok el.pedig muszaj lenne ezzel elmennetek mindketten orvoshoz mert eleg komolynak tunik.
2017. máj. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha meg akarod őrizni a méhed és még valaha szülni menj el az orvoshoz. Ilyen panaszokra nincs házi gyógymód. Van sztk rendelés is ha nem futja magánra.
2017. máj. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Gombás fertőzésed van(vagy ki tudja mi),és még tetézted a helyzetet azzal is,hogy ilyen állapotban szexeltetek.

Jelentkezz be legalább orvoshoz,minél előbb kezelni kell.

Vegyél Canestent,jobb ötletem nincs,sajna.

2017. máj. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Miért nincs lehetőséged, ha szabad tudni?


Ez elég komoly fertőzés- vagy gomba lehet, amit mindenképp nőgyógyásznak kell látnia. Otthoni praktikák nincsenek erre, és ha találsz is valamit interneten, ne ess neki, mert csak rosszabbodhat a helyzet. Mindkettőtöket kezelni kell, különben oda-vissza adjátok majd egymásnak a betegséget.

Nem kell magánorvoshoz menned, ha jelenleg nincs rá keret, az sztk-ban ingyen ellátnak! Még ma menj orvoshoz, mert ezzel nem szabad játszani. Komolyabbnál komolyabb szövődményei lehetnek mind nálad, mind a barátodnál.

2017. máj. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Ez alapján szinte biztos hogy egymástól szedtetek össze valami fertőzést. Minél hamarabb nőgyógyász, és a srác is nézesse magát, mert ha nem kezeltetitek (vagy esetleg valami félresikerült házi praktikával is rontotok a helyzeten), csak rosszabb lesz, akár komolyabb szövődményei is lehetnek!
2017. máj. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a hipergyors valaszokat.

Dolgozom, azert nem tudok elmenni dokihoz.

Es nem szexeltunk miota ereztuk hogy nem oke valami.

2017. máj. 15. 10:29
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
A viszketes meg a folyas tenyleg valami fertozesre utal foleg,hogy a parod is erzi.De az a duzzanat valami mas lesz.Ezt a "szemerem ajkak alatt a csiklon"dolgot nem igazan ertem,de nem lehet,hogy bartholin mirigy talyogod van?
2017. máj. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom behatarolni, mert csak raneztem. Nincs idom vizsgalgatni, rettenetesen megijedtem
2017. máj. 15. 12:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudsz kivenni egynap szabit, vagy tappenzre menni, hogy megnezesd orvossal. Gratulalok.
2018. nov. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!