Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor kezd el/áll le a mell...

Mikor kezd el/áll le a mell növekedése?

Figyelt kérdés
van ahol azt írták hogy kb 17 évesen van vége, van ahol meg azt hogy nagyjából 2 évvel azután, hogy előszőr megjött. Nos, nekem már több mint 2 éve megjött, de még sokszor az a-s melltartó is nagy:( egy c-s kosárnak örülnék a legjobban

2020. szept. 6. 19:59
 1/7 anonim válasza:
88%
Igazából 17-18 éves kortól kezd megállni, de ha hízol azzal együtt nő a melled is!
2020. szept. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tudoom, de nem szeretnék direkt hízni csak ezért
2020. szept. 6. 20:35
 3/7 Hellmano ***** válasza:
0%
Nem mindenkinek a nagy cici tetszik ám. Csak, azért ne akarj nagyobbat, mert esetleg a barátnőidnek nagyobb... gondolj bele abba, hogy nekik 30 évesen már lógni fog, neked meg , ha kisebb , de feszes, akkor az szép marad mindig. Igazából, ha már elérted a 18-at, akkor több, mint valószínű annál nagyobb már nem is lesz.
2020. szept. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
még nem értem el, de én elsősorban magamnak szeretnék tetszeni (és ezt nem trendből mondom, vagy ilyesmi, de tényleg nem a fiúknak öltözködöm, bőven elég ha tudok magamra mosolyogni a tükörbőlí9
2020. szept. 6. 21:02
 5/7 Metionin ***** válasza:
100%
Kinek hogy. Nekem 14 évesen hirtelen kialakultak a semmiből a szúnyogcsípések, aztán úgy maradt.
2020. szept. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
10-14 éves kor között kezd nőni és 13-16 éves kor között fejeződik be.
2020. szept. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Személyfüggő.


Az enyémek 8 éves koromban kezdtek nőni és 10-11 éves korom óta alig nőttek.

De 75B a méretem, szóval nem most kicsi a mellem, hanem gyerekként volt nagy. :D

2020. szept. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!