Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elkezdhetem most a Canesten...

Elkezdhetem most a Canesten kúpot használni?

Figyelt kérdés
Tegnap jelentkezett viszketés ott lent. Fungicidin krémet használtam, hogy ne terjedjen szét, amit még a dokim írt fel hüvelygombára. Teljesen nem gyógyultam meg tőle, a viszketés megmaradt, de nem olyan vészes. Ma vettem Canesten kúpot és szeretném használni. Csak az a helyzet, hogy vasárnap este vagy hétfőn reggel megjön a menszeszem, tablettát szedek. Akkor most mit csináljak? Inkább várjam meg a menszeszem, akkor úgy is elmúlik a hüvelygomba, nem? Másik kérdés: mikor dokinál voltam más panasszal, belenézett és mondta hogy látja hogy kialakulóban van a gomba. Én még semmit nem éreztem. Kaptam egy szem tablettát, az előbb említett Fungicidin krémet és Floragin kúpot. Floragin kúp az a hüvelygomba megelőzésére használ, vagy lehet már a kialakult gombára is használni? Valakinak tapasztalatok Floraginnal kapcsolatban? Valaszokat előre is köszönöm
2010. aug. 6. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Ami a canestent illeti,az csak 3 nap. Ha gyógyszert szedsz,azt nem lenne muszáj szüneteltetni,akkor ez a vérzés elmaradna.De ha csak vasárnap este vagy hétfőn reggel kell megjönnie,akkor szerintem kezd el használni,ha nem múlik a panaszod,akkor keress másik orvost! Ha reggel szeded a gyógyszert,akkor este jön meg,ha este,akkor reggel fog +jönni.

A Floraginról nincs tapasztalatom.

Remélem tudtam segíteni! :) Mielőbbi gyógyulást!

2010. aug. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

3 nap kell a kanestennek, de ez 3 éjszakát jelent. szóval a ma éjjel, szombat, vasárnap éjjel... ha vasárnap este jön meg akkor ez már így nem is jó. gondolom már abbahagytad a levelet, ha vasárnap vagy hétfőn jön meg, akkor gondolom tegnap vagy tegnapelőtt vetted be az utolsót. (remélem jól számolok) és akkor már nem tudod azt megcsinálni, hogy nem tartod meg a szünetet, hanem tovább szeded.

szerintem várd meg a menzesz végét, ha még utána is viszket, akkor használd a kúpot.

persze, ha jól számolgattam, ha nem, és van teljes 3 éjszakád a kúpra, akkor kezd el ma.

2010. aug. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen, már a tablettát abbahagytam. Eddig mindig hetfon jott meg, reggel vagy este, de utoljára vasarnap este, meg is lepodtem, antibiotikumot kellett szednem, lehet az kavart be. Azt hiszem, hogy inkabb megvarom a menszi veget, ha addig nem mulik el, akkor majd hasznalom. Koszonom a valaszokat.
2010. aug. 6. 12:39
 4/5 anonim ***** válasza:
a canesten szerintem egy szar!irass fel az orvossal olyat amiben legalább vmi gyógyszer is van.pl candibene!én olyat szoktam kapni és érzem is amikor felrakom h használ mert csíp...canesten nem olyan jó!várd meg mig elmúlik a menstruációd és akkor használj kúpot(nem múlik el a vérzéstől a gomba!)floragin kúpról nem tudok írni semmit bocsi.csak arról amit én szoktam használni
2010. aug. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja és ha hétfőn jön meg elkezdheted ma mert vasárnap kell akkor az utolsót felrakni.de én inkább iratnék fel
2010. aug. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!