Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy mondjam el anyának hogy...

Hogy mondjam el anyának hogy tampont szeretnék használni?

Figyelt kérdés

Az a baj hogy ő nem azt használ ,és totálisan elegem lett a betétből.. segítsetek!

köszi!

14


2011. okt. 23. 13:09
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Így, ahogy ide leírtad! Mi olyan nehéz ezen?
2011. okt. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 bánomisén ***** válasza:
86%
Így: "Anyu, ezután tampont szeretnék használni, mert a betét kényelmetlen. Szeretném kipróbálni, hátha a tampon kényelmesebb, kérlek, vegyünk egy dobozzal."
2011. okt. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
És mi van ha nem engedi?:S meg anyuval ez nálunk ien tabu téma :/
2011. okt. 23. 13:18
 4/34 anonim ***** válasza:
74%
Akkor vedd meg magadnak és próbáld ki! Bár nem hiszem, hogy ez olyan nagy dolog, amit anyukáddal nem tudnál megbeszélni
2011. okt. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Nyáron volt itthon néhány darab ki is próbáltam és sokkal jobb mint a betét
2011. okt. 23. 13:24
 6/34 anonim ***** válasza:
95%
én annak idején nem szóltam semmit, csak simán vettem tampont, és kész
2011. okt. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
90%
"Anya, tampont szeretnék ezentúl használni."
2011. okt. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 bánomisén ***** válasza:
89%

Gondolom, kapsz zsebpénzt, vegyél belőle magadnak tampont. Egy doboz sokáig elég, nem kell havonta költened rá.

Viszont arra számíts, hogy az anyukáknak nagyon jó orruk van és előbb-utóbb úgyis kiderül, hogy tampont használsz. Ha nem is most, de később mondd meg neki, akár tabutéma akár nem. Ha majd használod és jónak találod, egyszerűen mondd meg neki, hogy ez neked kényelmesebb. Csak úgy, mellékesen, valami közös tevékenység közben.

2011. okt. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Nem szoktam kapni zsebpénz
2011. okt. 23. 16:49
 10/34 bánomisén ***** válasza:
89%

Akkor nem marad más, mint beszélni anyukáddal, akármilyen kellemetlen is. Nézd, annál rosszabb, minthogy nem vesz neked tampont, nem történhet, a fejedet nem fogja leharapni.

Szépen, nyugodtan állj elé és mondd el neki, hogy mit szeretnél. Ha nem emeled föl a hangodat és benne van a mondatodban az is, hogy "légyszíves", akkor szerintem semmi gond nem lesz.

2011. okt. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!