Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vizelettenyesztes eredménye?

Vizelettenyesztes eredménye?

Figyelt kérdés
6 napja voltam. Vizelettenyesztesen laborba beutaltak mert erős felfazasom, holyaghurutom van, itt közbe szólt egy hétvége is de aztmondta a doki 2.munkanap kb az eredmény. Pénteken meg nem volt még gondoltam akkor hétfő. Ma viszont nincs bent a doki nincs rendelés és már egy hete csak várok arra hogy valami történjen és kapjak gyógyszert. Tudok a kórházba is érdeklődni az eredményről? Vagy csak a háziorvos mondatja meg? Legalább azt tudnám mutatott e valamit ki baktériumot vagy sem... Ja és még egy kérdés, ha esetleg csak Holnapra lenne, az orvos a felhobe is írhat rá gyógyszert vagy feltétlen bekell mennem emiatt? Tappenzen vagyok és aztmondta az orvos addig maradok is amíg nem végzünk ezzel, mert már egy hónapja benne vagyok, előző gyógyszer nem volt hatásos de akkor nem volt vizelettenyesztes sem. 😷😟

2020. szept. 7. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:
A tenyésztés, a nevéből is adódóan nem 2 nap, főleg ha még antibiotikum rezisztenciat és néznek mellé. Az eredménye fent lesz a felhőben is, ott is tudod nézegetni, mikor jelenik meg.
2020. szept. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A nővér nincs ott ilyenkor a háziorvosnál? Mert ha fel hívod ő is tud tájékoztatni az eredményről általában ők dolgoznak, ha nincs bent az orvos akkor is. 48 óra egy vizelettenyésztés eredetileg, utána fent kell lennie a háziorvosnál a leletnek vagy az sztk is ki tudja adni, ha szépen megkéred őket, mert nincs ott az orvosod. Milyen gyógyszert kaptál rá előzőleg? Én egy évig voltam ebben benne mindig félre kezeltek összevissza gyógyszerekkel aztán lett egy méh gyulladásom is.. Nitrofuantoin volt a gyógyszer neve amit én kaptam már magán urológustól.
2020. szept. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!