Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Befolyásolhatja a vizelettenyé...

Befolyásolhatja a vizelettenyésztés eredményét?

Figyelt kérdés

Valószínűleg felfáztam, a házi orvos pedig elküldött vizelet vizsgálatra, ahol megállapították, hogy vér, baktérium és genny található a vizeletemben. Másnapra kaptam a beutalót tenyésztésre, viszont előző este apukám rávett, hogy pálinkázzak vele, és lecsúszott 3-4 kupicányi, amibe persze csak utólag gondoltam bele. A tenyésztés negatív lett, úgyhogy elküldött nőgyógyászatra, ahol mellesleg meg sem vizsgált a hölgy, csak a hasára csapott és fertőtlenítő kúpot, ill. szájon át beadandó gyógyszert írt fel. Végig csináltam a kúrát, de nem javult a helyzet. Visszamentem a házi orvoshoz, aki azt tanácsolta, akkor menjek vissza megint a nőgyógyászhoz, ahol egy erősebb kúrát kellett végig csinálnom, ez sem segített.

Egyébként égő, csípő érzést érzek a húgycsövemnél, folyton azt hiszem pisilnem kell, de csak pár csepp jön.

Ha sok vizet fogyasztok, a panaszok enyhülnek, sőt, előfordul, hogy nincsenek is tünetek, ellenben, ha gyors kajákat, cukros üdítőket iszok, felerősödnek.


2018. febr. 6. 11:49
 1/1 anonim válasza:
Évek óta ugyanezzel a problémával küzdök,bár nekem találtak baktériumot a vizeletben.Vizsgáltasd ki magad alaposabban,mert gyakran vissza fog térni ez a probléma.Sajnos még nekem se találták meg mi okozza ezt a bajt,folyton antibiotikumot írnak,amitől egy ideig jobban vagyok,aztán kezdődik előről.A pálinka nem hiszem elpusztította a baktériumot.Érdekelne mi történt veled a továbbiakban.
2018. febr. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!