Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fontos!! Ma voltam nőgyógyászn...

Fontos!! Ma voltam nőgyógyásznál, mert nem akart elmúlni a vérzésem és barnás folyásom van. Norcolut-ot írt fel 2x1-et VISZONT, nem merem beszedni, mert olvastam a mellékhatásait.. Miket tapasztaltatok, amikor 10 napig kellett szednetek?

Figyelt kérdés

Milyen tüneteitek voltak?

Meddig szedtétek?

Tényleg trombózist kaphatok tőle?

(van túlsúlyom és dohányzom is)


Nagyon megvagyok ilyedve 😏

Tapasztalatokra lenne szükségem 😪

L/28



2020. szept. 9. 18:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítséget❤️
2020. szept. 10. 08:39
 12/15 anonim ***** válasza:
Viszont ha ennyire aggódsz, a dohányzást máris abbahagyhatnád. Olvasgass a mellékhatásairól, akkor motivált leszel. Ha pedig a nőgyógyászati gondjaid is rendeződtek, szép fokozatosan megszabadulhatsz a túlsúlytól is.
2020. okt. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés :)
2020. okt. 20. 04:53
 14/15 A kérdező kommentje:
Ha, érdemben nem tudsz hozzászólni, akkor nem értem milyen késztetést érzel ilyenkor 😅 a többiek legalább a kérdésre segítettek választ adni :) amúgy meg már nem aktuális, de gondolom láttad, hogy nem friss kérdés 🙄
2020. okt. 20. 05:07
 15/15 anonim ***** válasza:
Es neked elmúlt tőle nekem elhalt terhesség miatt volt terhesegmegszakitasom szeptember végén utána véreztem 3hétig aztan egy hétig nem aztán most 3hete megint..remélem most már abba marad..
2020. nov. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!