Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fontos!! Ma voltam nőgyógyászn...

Fontos!! Ma voltam nőgyógyásznál, mert nem akart elmúlni a vérzésem és barnás folyásom van. Norcolut-ot írt fel 2x1-et VISZONT, nem merem beszedni, mert olvastam a mellékhatásait.. Miket tapasztaltatok, amikor 10 napig kellett szednetek?

Figyelt kérdés

Milyen tüneteitek voltak?

Meddig szedtétek?

Tényleg trombózist kaphatok tőle?

(van túlsúlyom és dohányzom is)


Nagyon megvagyok ilyedve 😏

Tapasztalatokra lenne szükségem 😪

L/28



2020. szept. 9. 18:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Minden gyógyszerre ezer mellékhatást írnak. Fogamzásgátlótól is lehet trombózist kapni. Ha azt írta, azt szedd, biztos okkal írta fel.
2020. szept. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tudom, igazad van, de akkor is félek, hogy trombózist kapok tőle.. Soha nem szedtem még fogamzásgátlót sem
2020. szept. 9. 18:11
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Minden gyógyszernek vannak mellekhatasai, kb úgy száz. Ennek egy része halálos kimenetelű is lehet, de csak elenyésző százalékban. Ha nem akarod ne vedd be, de nem is fogsz meggyógyulni. Maradj hipochonder akkor.
2020. szept. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
1es vagyok, ugyanakkora eséllyel halsz bele a túlsúlyba és a dohányzásba mint ettől trombózist kapsz. Ha meg akarsz, gyógyulni, szedd be, és mozogj sokat!
2020. szept. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
Én most szén tablettát vettem be, még annak is vannak mellék hatásai. Próbáld meg, ha érzed, h vmi nem jó, akkor ne szedd többet. Ahogy előttem írták, MINDEN gyógyszernek van mellékhatása és nem is csak egy féle :/ sajnos ez van.
2020. szept. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Semmi bajom nem lett tőle
2020. szept. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Kedves 3as, nem egyszerű hipochondernek lenni, hidd el nem direkt csinálom..


A többieknek köszönöm szépen a válaszokat ❤️

2020. szept. 9. 18:35
 8/15 anonim ***** válasza:
semmi
2020. szept. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak progeszteron, nem fogsz tőle trombózist kapni. Pláne nem 10 nap alatt. Nyugodtan szedd be, semmi bajod nem lesz tőle.
2020. szept. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is szedtem régebben vérzés miatt, nem lett tőle semmi bajom.
2020. szept. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!