Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hova dobjam szerintetek a...

Hova dobjam szerintetek a betétet?

Figyelt kérdés
A suli WC jébe nincs kuka es tiltják lehúzni a wc a betéteket. Kinek van tippje hogy hova lehet tenni
2020. szept. 10. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kéne, hogy legyen kuka. Ezt mindenképp jelezni kell a tanárok felé.
2020. szept. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 vantel ***** válasza:
100%
Ha elzárkóznak a kuka l3tesít3sétől akkor dobd a sarokba és lesz kuka.
2020. szept. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, de ennek olyan alapvetőnek kéne lenni egy női mosdóban, mint hogy legyen víz meg szappan. Szóval mondd az osztályfőnöködnek, vagy leginkább az igazgatónak, hogy 2020-ban még egy magyarországi közintézményben is kiba***tt gáz, hogy ilyen előfordulhat. Ha megmondod, melyik suli és ki az igazgató, megírom neki én magam.
2020. szept. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Wc-be azért tiltják a dobását, mert eldugul. Az meg hogy nincs kuka, az nagyon fura.. ilyenről még nem is hallottam. Kérdezd meg a tanáraidat, hogy ilyenkor mi a teendő.
2020. szept. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%

folyosón, vagy tanteremben

vagy tedd el és az utcán

vagy ne cserélj suliban

2020. szept. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerintem a "ne cserélj suliban" az egy közepes erősségű menzesznél is elég valószínű hogy nem bírja ki egész nap egy betét. Elég gáz, hogy egy női mosdóban nincs kuka. Én szólnék az igazgatónak mindenképp, hogy hahó ez így eléggé nem f@sza..
2020. szept. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szólni kell a tanároknak/igazgatónak, hogy méltóztassanak beszerezni egy pár száz forintos műanyag kukát. Női wc-ben alapból kellene lennie szemetesnek. A wc kagylóba ne dobd bele, mert eldugul. Tedd be egy zacskóba és hazafelé menet kidobod valahol.
2020. szept. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a kérdést
2020. szept. 11. 08:44
 9/9 anonim ***** válasza:
*választ. Szívesen! :)
2020. szept. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!