Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruacio miatt lehet ez...

A menstruacio miatt lehet ez a pokoli labfajas?

Figyelt kérdés
vasarnap kell megjojjon a menzeszem de tegnap este ramjott egy eross derek fajas ami vegig ment a labaimba.Most tompan faj viszont a bal combomba hatul neha olyan eros nyilalo erzest erzek mitol lehet ez?Maskor is faj a derekam es a labam de csak aznap mikor megjon de a combomba nem nyilal enyire.Fogamzasgatlot szedek 4 eve 25L

2020. szept. 12. 07:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Kûrva gyorsan irány a traumatológia, 99%, hogy trombózisod van!
2020. szept. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Az első hülyeséget írt, semmi köze a trombózisnak a derékfájáshoz meg a nyilalgatáshoz. Sajnos nekem volt már az görcsöl és vizesedik. Inkább valami idegre gondolok ami sugározhat a derekadból a lábadba. De minden esetre menj el orvoshoz és nézesd meg főleg ha gyakran jelentkezik.
2020. szept. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha nem mulik el meg holnap sem akkor hetfon elmegyek romaniaban elek es itt most nagyon gaz az orvos ellatas a virus miatt
2020. szept. 12. 15:57
 4/11 anonim válasza:
46%
Kedves kérdező! Az első vàlaszoló olyan szempontból nem ír hülyeséget, hogy ez akàr a trombózis tünete is lehet. Azt javaslom, figyeld magad. Ha rosszabbodik a fàjdalom, ill. làbdagadàs jelentkezik, esetleg forrósàggal, bőrelszíneződéssel tàrsuny a sürgősségi. Amúgy nàlam is okozott vàdli fàjdalmat a fogamzásgátló. Szerencsére nem lett trombózis belőle, bàr nagyon megijedtem. A mesterséges ösztrogénre reagàl így a szervezeted valószínűleg. Én azonnal felfüggesztettem a szedését, amikor ez jelentkezett, és neked is azt javaslom. Utána amúgy még elég hosszú idő volt nàlam, amikor teljesen rendbejött.
2020. szept. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
*forrósàggal tàrsul, iràny a sürgősségi. Bocsi, telóról vagyok, valamiért a felét kitörölte. :/
2020. szept. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszi szepen igen enis abba hagyom eldontottem amugy is letennem mert lassan babat szeretnenk de igy most picivel hamarabb letevesre kerul a fogamzadgatlo.
2020. szept. 12. 17:46
 7/11 A kérdező kommentje:
De nem faj folyton ma pl delelott nem fajt most kezdett el megint de csak nyilal nem folytonos a fajdalom
2020. szept. 12. 18:35
 8/11 A kérdező kommentje:
de nincs dagadas nincs elszinezodes nem forro picit felek de remelem nem lessz semmi gond
2020. szept. 12. 18:35
 9/11 A kérdező kommentje:
Meg annyi hogy nyomasra is erzem h faj picit
2020. szept. 12. 19:19
 10/11 anonim válasza:
Kérdező,voltàl azóta orvosnàl? #4-es vagyok.
2020. okt. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!