Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2-3 napja egy pillanatokra...

2-3 napja egy pillanatokra fáj lent a hasam olyan megjön fájdalom de még nagyon első mensik. Szerintetek megfog jönni? Aggódok mert 3 napja nagyon picit fájdogál pillanatokra de félek hogy nem jön meg.

Figyelt kérdés
2020. szept. 15. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintünk? Tőlünk kérdezed, hogy lesz-e mensid? Ha azt mondjuk lesz, akkor lesz, ha nem, akkor nem lesz? Atyavilág... és lepontozhattok, de az ilyen kérdések alapozzák meg a buta nő sztereotípiát. Mintha én azt kérdezném, hogy ma fogok-e nagyvécézni. Szavazzunk! Szerintetek?
2020. szept. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aggodalomra semmi okod (már ha védekezés nélkül nem élsz nemi életet), előbb-utóbb meg fog jönni. Ha nem régóta van meg, akkor bármi lehet, nem biztos, hogy hamar rendszereződik, az sem ritka, ha hónapok kimaradnak.
2020. szept. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ne haragudj , hogy kicsi vagyok és tapasztaltabbaktól kérdezek:) ne is haragudj tényleg. Tahó..
2020. szept. 15. 21:03
 4/4 horvathviki0305 ***** válasza:
Meg fog jönni előbb utóbb biztos. Amikor nálam elkezdődött akkor az első 2-3 mensim között 30-37 nap eltelt. Utána is sokszor nemhogy beállt volna 28 napra, hanem volt amikor 15 napra jött meg, volt hogy 35-re. Eléggé kiszámíthatatlan volt mindaddig amíg nem kezdtem el fogamzásgátlót szedni. Mindig legyen nálad váltóbugyi meg betét vagy tampon a táskádban. :)
2020. szept. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!