Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szúró jobb oldali petefészek...

Szúró jobb oldali petefészek környéki fájdalom, ciszta lenne vagy mi? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Júliusban már tettem fel hasonló kérdést, mert akkor is ugyan ezt éreztem, tompa, néha néha erősebben szúrkáló fájdalom a jobb oldali petefészkemnél....nyomásra nem fáj.

Akkor július elején elmentem nőgyógyászhoz, hüvelyi ultrahangon nem látott semmit, megnyomogatott akkor sem fájt, direkt kérdeztem, hogy ciszta e, de nem látott semmit csak azt, hogy a bal oldali petefészkem a domináns. Szerinte a vakbelem gyulladozik mivel pár cm.-re van egymástól a két szerv. Háziorvosom szerint ha a vakbelem szórakozna akkor hasmenés, hányás, láz és erősebb fájdalmam lenne, de nincs.


És most megint érzem... 3 napja, megint elmenjek nőgyógyászhoz?!

Holnap kéne, hogy megjöjjön, esetleg van a mensihez köze? Júliusban mensi előtt és közben is ugyan ez volt. vagy ez PMS vagy PCOS tünete lenne? (tabi letétel miatt most hullik a hajam meg zsirosabb a bőrőm de más baj nincs, vérképem is rendben van,nem hizok, nem fogyok.)


Mensim oké, májusban hagytam abba a tabit, azóta megjön talán most kezd beállni. köztes vérzésem nincs, sose volt, barnázni is mensi végén barnázok.


Szerintetek?! enyhén kezdek begolyózni, hogy endometriozis és társai...


2020. szept. 14. 11:01
 1/1 anonim válasza:

Nekem is holnap kell hogy meg jöjjön, tabit szedek.

Ugyanúgy szúr a jobb oldali petefészkem nemtudom mitöl lehet😞

2021. ápr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!