Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől volt ez a "gyomor...

Mitől volt ez a "gyomor robbanás" szerű érzés?

Figyelt kérdés
Menstruálok épp és fekszek az ágyban. Erre egyszer csak olyan érzésem lett mintha felrobbant volna a gyomrom, olyan erôvel görcsölt be hirtelen, mèg a szemem is bekönnyezett. 10 éve mensizek és eddig ez volt az első ilyen görcs. Tényleg mintha "felrobbant" volna a hasam...

2020. szept. 16. 02:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos van ilyen, én inkább a kést forgatnak a hasamban típusú fájdalmat ismerem.
2020. szept. 16. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a szelek.
2020. szept. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek mások a görcsei, nekem kezdetektől voltak. Amikor fogamzásgátlót szedtem, akkor nem. Viszont az fura, hogy 10 évig nem volt neked semmi és most igen... nőgyógyász mikor nézte a méhed mit mondott? Ha hátrahajló méhed van, akkor sajnos normális, ha görcsölsz.
2020. szept. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinél változó nekem a hasam görcsölt nagyon szülés után változott meg azóta mintha el vágták volna semmilyen fájdalmam nincs.
2020. szept. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként az se biztos, hogy a menses okozza. 🤔
2020. szept. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!