Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem akar elmúlni a...

Miért nem akar elmúlni a menstruációm???

Figyelt kérdés
Már 9. napja tart és általában 6-7 napig van. A 8. napon is már ilyen kevés volt délután-este fele, ma pedig már barnás, de volt rendes vér is, amikor megtöröltem wc-zés után. Nagyon félek hogy valami bajom van kérlek nyugtassatok meg nem tudok kivel beszélni erről....

#menstruáció #nem akar elmúlni
2020. szept. 19. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem általában 6 és 9 nap között van meg, attól függ milyen kedve van. Vannak néha egyszeri esetek amikor kicsit máshogy jön meg vagy jobban fáj,kevésbé fáj, kevesebb vagy több jön stb. Ez függhet ettól hogy hogyan étkeztél, mennyit stresszeltél stbstb.. szóval nem kell aggódni szerintem.
2020. szept. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Phuu nekem is volt ilyen, nekem 10 napig jött. Azt hittem ott robbanok fel, mert nem tudtam mi van. Nyugi, ez ilyen várd meg el fog múlni, ne stresszelj.
2020. szept. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem történt semmilyen változás, csak annyi esetleg, hogy múlt hónapban kimaradt. Lehet, hogy akkor amiatt? És holnapra már nagy valószínűséggel nem lesz semmi? Azért 10-11 napig már durva lenne...
2020. szept. 19. 18:14
 4/12 anonim ***** válasza:
Simán lehet hogy elmúlik holnapra de nyugiii mert csak rosszabb lesz
2020. szept. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha holnap még lesz akkor a suliban félek hogy felerősödik vagy valami mert mozgok stb meg ilyenek
2020. szept. 19. 19:27
 6/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg semmi komoly bajod nincs. Lehet hogy még a hormonrendszered nem állt be tökéletesen. Vagy ha már beállt, rendszeresen menstruáltál, és utána jött ez a kimarad-utána-9napig-megvan dolog, akkor menj el a nőgyógyászhoz, aki megnéz, és segít.
2020. szept. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát, egy éve jött meg, utána idén márciustól volt minden hónapban 7 napig, júliusban késett 2 hetet, augusztus pedig kimaradt.
2020. szept. 19. 20:37
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még nem áltt be teljesen, előfordul hogy több év mire beáll.
2020. szept. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Óó értem, köszönöm, valószínűleg 1-2 hónapon belül veszek egy kelyhet, akkor talán könnyebb lesz.
2020. szept. 19. 20:59
 10/12 A kérdező kommentje:
Most volt egy kis barnás-nyálkás valami, holnap suliba rakjak betétet? Sajna nincs tisztaságim csak rendes, de nem akarom összefoltozni a nadrágomat
2020. szept. 20. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!