Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használ mindennap valaki...

Használ mindennap valaki egészségügyi betétet?

Figyelt kérdés
Mármint nem tisztaságit, hanem mindennap rendes nagy, szárnyas betétet használ valaki, mensin kívül is? Melyik fajtát?

2020. szept. 19. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Mire kell minden nap nagybetét? Csak mert nehéz így fajtát mondani.
2020. szept. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Én is ezt akarom kérdezni, miért van rá szükség? Sok a fehérfolyásod? Vagy inkontinencia? Mert az eü. betét nem mindennapi viselésre van kitalálva.
2020. szept. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Hat eleg zavaro lenne nekem mindennap hordani, mar az idegesit, ha 5 napig kell.


Tisztasagi kenyelmes, sot igazabol meg se erzem, hasznos szoval ja

2020. szept. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
csak akkor használtam mensin kívül mikor női bajra kúpot írt fel a doki mert amikor este felhelyeztem utána elkezdett szivárogni tiszta trutymó lett volna a bugyi. ezt amúgy a doki ajánlotta h eü betétet tegyek be mert sok lehet a trutyi
2021. jan. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden nap azért nem, de gyakrabban szoktam, mint amennyi mensihez kell. Nőgyógyászati vizsgálat után, hüvelykúpos kezelés után, szex után, ha nem olyan helyen történik ahol van lehetőség megmosdani. Túrázáskor is szoktam. Illetve nagyon minimális vizeletcseppenésre. Ez akkor szokott előfordulni, ha sok alkoholt iszom, vagy fel vagyok fázva.. ilyenkor egy hirtelen mozdulatnál, vagy hapcizásnál elő szokott fordulni, h 1-2 csepp kiszalad... Tudom-tudom, jönnek majd itt azzal, h nem arra való... Jó, persze én ezt tudom, viszont az én problémám mértékéhez pont ideális, már évek óta így van, és nem romlott a helyzet. És mivel ezt a dolgot megoldja az eü betét is, nem fogok inkontinencia betétet használni rá, mert azon kívül, h felesleges, jóval drágább, és jóval kevesebb helyen kapható, míg a rendes betét kb minden boltban beszerezhető.
2021. okt. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!